Gwiazdy w maseczkach przed studiem DDTVN i PnŚ: Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, Piotr Kraśko

Gwiazdy PnŚ i DDTVN

Gwiazdy PnŚ i DDTVN

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, Piotr Kraśko... Prowadzący programy śniadaniowe przyłapani przed studiem. Jak wyglądali? Nowe zdjęcia paparazzich obiegły media.

Koronawirus w Polsce  wykrywany jest u coraz większej ilości osób. W sobotni poranek liczba zakażonych przekroczyła 8 tysięcy, ponad 300 osób to ofiary śmiertelne. W trosce o bezpieczeństwo rząd wprowadził wiele obostrzeń, które utrudniają kontakty międzyludzkie i tym samym hamują rozprzestrzenianie się COVID-19. Na razie nie ma skuteczniejszej formy ochrony niż izolacja.

Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie Dzień Dobry TVN

W trosce o zdrowie dziennikarzy i uczestników programów rozrywkowych realizacja części programów zostało przeniesione na jesień.  Te, które nadal są emitowane, nagrywa się przy jak najmniejszej liczbie osób. Goście nie są zapraszani do studia, a zamiast tego łączą się z prowadzącymi i widzami za pomocą Skype’a. Na taki system pracy postawiono nie tylko w programach informacyjnych, ale także w telewizji śniadaniowej.

Do takich warunków musieli się przystosować prowadzący, którzy w ten nowy sposób pracują już od kilku tygodni. Nie inaczej było w sobotni poranek, gdy pojawili się w studiach Pytania na śniadanie Dzień Dobry TVNKiedy nagrania dobiegły końca, spotkali się z paparazzi, którzy zrobili im zdjęcia.

Tomasz Kammel - Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Tomasz Kammel – Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Jedni uciekali, inni pozowali przed obiektywami. Łączyło ich jedno, każdy miał maseczkę ochronną, dzięki czemu przestrzegali nowych obostrzeń, które weszły w życie 16 kwietnia. Marzena Rogalska, Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel i Piotr Kraśko doskonale zdają sobie z tego sprawę, czego dowodem są zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Pytanie na śniadanie” zniknie z anteny przez koronawirusa? Ida Nowakowska wyjawiła plany stacji

 


Piotr Kraśko - Gwiazdy przed studiem DDTVN

Piotr Kraśko - Gwiazdy przed studiem DDTVN

Piotr Kraśko - Gwiazdy przed studiem DDTVN

Piotr Kraśko - Gwiazdy przed studiem DDTVN

Małgorzata Tomaszewska - Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska - Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×