Szukaj

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Anna Dereszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Dereszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula... Gwiazdy pojawiły się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Dzień Dobry TVN od ponad piętnastu lat zaprasza widzów przed telewizory. Pierwszy odcinek śniadaniówki zadebiutował na ekranie 3 września 2005 roku. Poprowadzili go Kinga Rusin i Marcin Meller, którzy powitali widzów wprost z sopockiej plaży. W kolejnych latach zmienił się skład prowadzących, wygląd studia, a nawet logo. Niezmienny pozostał jednak trzon programu, jaki stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Anna Dereszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska: gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Wśród osób, które pojawiają się w śniadaniówce emitowanej na antenie TVN nie brakuje gwiazd. Podobnie jak w sobotę (gości programu poznasz tutaj), tak i w niedzielę gościło kilka znanych osób. Wśród nich byli m.in. Krzysztof Jankowski „Jankes”, Magdalena Modra-Krupska i Tomasz Drozdek, którzy wspominali lekcje muzyki.

Prezenter radiowy zdradził, że co jakiś czas występował przed kolegami z klasy i dostawał za to oceny. Sumiennie się do tego przygotowywał i ćwiczył w domu. Musiał m.in. zagrać na flecie i próbował odtworzyć melodię z serialu. W domu otwierał okno i grał jedną z melodii. Gdy stawał przed klasą, nieco się stresował:

Patrzyłem na swoich poprzedników i myślałem: dobra, chyba nie będzie tak źle, bo ten był gorszy […] Zawsze dobrze śpiewałem albo pani od muzyki źle słyszała, bo miałem piątki.

W studiu Dzień Dobry TVN pojawiła się też Anna Dereszowska, która w niedzielę świętowała 40. urodziny. Prowadzący program, Andrzej Sołtysik wręczył gwieździe bukiet kwiatów. Gdy rozmowa dobiegła końca, aktorka stanęła oko w oko z fotoreporterami. Obdarzyła ich uśmiechem i zaprezentowała swoją piękną stylizację w pełnej okazałości. Gwiazda ubrała się jasny sweterek, który połączyła ze spódnicą kończąca się przed kolanem. Włożyła granatowy płaszcz, a także buty na obcasie. Wyglądała świetnie.

Anna Dereszowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Dereszowska – Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dereszowska nie jest jedyną gwiazdą, którą przyłapano przed studiem śniadaniówki. Fotoreporterzy dostrzegli także małżonków Martę Żmudę Trzebiatowską i Kamila Kulę, a także prowadzącą niedzielny odcinek Annę Kalczyńską.

Zdjęcia w galerii.


Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska  - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska  - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kamil Kula - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kamil Kula - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×