Gwiazdy środowego wydania „Dzień Dobry TVN” poczuły wiosnę: Magdalena Zawadzka, Marcin Prokop, Dorota Wellman

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Zawadzka, Marcin Prokop, Dorota Wellman... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN od prawie szesnastu lat umila widzom poranki. Pierwszy odcinek poprowadzili Kinga Rusin i Marcin Meller. Chociaż wspomniani prowadzący nie pojawiają się na antenie śniadaniówki, ta cieszy się sporą popularnością wśród oglądających. Przez prawie dwie dekady zmienił się nie tylko skład prowadzących, ale także wygląd studia oraz logo.

Niezmiennie jednak na antenie poruszane są ciekawe wątki, a w studiu pojawiają się zaproszeni goście. Wśród nich nie brakuje gwiazd. Tak było w poniedziałek, gdy przed studiem pojawiło się kilka znanych nazwisk. Pokusiły się one o eleganckie stylizacje, które możecie zobaczyć tutaj.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Magdalena Zawadzka, Janusz Gajos

We wtorkowym wydaniu śniadaniówki także gościło kilka gwiazd. Wśród nich byli m.in. Magdalena Zawadzka i Janusz Gajos. W programie wspominali Gustawa Holoubka, legendarnego artystę, którego biografia niedawno trafiła do sprzedaży. Jej autorką jest Zofia Turowska, która w publikacji ujawniła skrywane dotąd sekrety. Wynika z niej m.in., że aktor słynął ze sprośnych dowcipów:

 Jego sprośne kawały były tak opowiedziane, z takim talentem, w taki sposób, że przestawały być sprośne, a były czarujące. Jeżeli ktoś je potem powtarza albo cytuje w książce, to one są obrzydliwe – powiedziała żona aktora Magdalena Zawadzka.

Magdalena Zawadzka - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Zawadzka – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Z kolei Janusz Gajos powiedział, że aktor złożył mu propozycję pracy. Zrobił to w tak nietypowy sposób, że jego słowa na bardzo długo zostaną mu w pamięci:

Pewnego dnia zadzwonił telefon. Podniosłem słuchawkę i słyszę: „Mówi Holoubek. Dzień dobry panu. Bardzo przepraszam, że przeszkadzam. Wie pan co, doszły do mnie słuchy, że ja jestem tępy. Ktoś mi powiedział, że pan od dawna powinien być u nas w teatrze. Co pan na to?”. I tak dołączyłem do Teatru Dramatycznego.

Przed studiem śniadaniówki przyłapano też Lidię Popiel oraz prowadzących środowy odcinek, Marcina Prokopa i Dorotę Wellman. Zdjęcia w galerii.


Marcin Prokop - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×