Gwiazdy w „DDTVN”: Martyna Wojciechowska, Tamara Arciuch, Anna Powierza, Tomasz Ciachorowski i inni

Dzień Dobry TVN: jak wyglądały gwiazdy? Zdjęcia

Dzień Dobry TVN: jak wyglądały gwiazdy? Zdjęcia

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN gościła plejada gwiazd. Część z nich sfotografowano pod studiem. Kto znalazł się wśród nich?

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie stacji. Format prowadzi kilka par: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Wczoraj spore kontrowersje wywołał pierwszy z przywołanych duetów. Dziennikarze przeprowadzili wywiad z Piotrem Kraśką. Niestety nie spodobał się on części widzów, którzy zaczęli krytykować swoich idoli za to, że rzekomo zbyt surowo go potraktowali.

  • Słabo wyszło… Człowiek w potrzebie, ewidentnie chciał się wygadać, a został stłamszony. Wyczuwalne negatywne nastawienie prowadzącej. Proszę być silnym p. Piotrze.

  • Ciężko się to oglądało. Z całym szacunkiem, ale widać było niechęć Doroty do tego, co zrobił Kraśko. Po co to robić, skoro nie dało mu się szansy wypowiedzi. Zresztą widać było na końcu po minie Kraśki, że ma żal do prowadzących o to, jak poprowadzili z nim wywiad. Żenujące.

  • Jak można tak potraktować kogoś, kto otwarcie stwierdził, że ma depresję? Atak w stosunku do gościa programu. Bardzo się zawiodłam. Jak się musi czuć pan Piotr, który pracuje dla tej stacji – żalili się w sieci fani.

Dzień Dobry TVN: jak wyglądały gwiazdy? Zdjęcia

W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki podobnie jak wczoraj pojawiła się cała plejada sław. Martyna Wojciechowska, Tamara ArciuchAnna Powierza, Tomasz Ciachorowski, Marek Kościkiewicz – to tylko niektóre z gwiazd, które udało się sfotografować fotoreporterom. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii pod tekstem.

Spodobało się nam kilka kreacji. Wojciechowska zadała szyku w eleganckim płaszczu ze złotymi guzikami, czarnych spodniach i wysokich butach. Arciuch świetnie zaprezentowała się w długim, czarnym płaszczu i komplecie w tym samym kolorze. Powierza dała się sfotografować w granatowej sukni, na którą zarzuciła jesienną kurtkę. Ciachorowski na okazję wizyty w studiu wybrał golf z ciekawymi wzorami, płaszcz, luźne dżinsy i kolorowe sneakersy.

Która z gwiazd najlepiej się zaprezentowała?


Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska - DDTVN

Tamara Arciuch - DDTVN

Tamara Arciuch - DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×