Szukaj

Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Ewelina Flinta, Paulina Krupińska, Anna Wendzikowska

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska, Ewelina Flinta, Paulina Krupińska... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media.   

Program Dzień Dobry TVN po raz pierwszy na antenie pojawił w 2005 roku. Przez dwa lata odcinki emitowano jedynie w weekendy, potem ustalono, że będzie wyświetlany codziennie. Od momentu debiutu śniadaniówki zmieniono logo, wygląd studia, a także skład prowadzących. Niezmienny pozostał jednak trzon programu, jaki stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił w 4031 odcinku?

Na zaproszenie produkcji chętnie odpowiadają gwiazdy, które w porannym programie zabierają głos na wybrane tematy. Nie inaczej było w piątek, gdy przez studiem paparazzi przyłapało kilka znanych osób.

Wśród nich była m.in. finalistka pierwszej edycji programu Idol i gwiazda hitu Żałuję — Ewelina Flinta, która wypowiedziała się na temat kobiet w Polsce.

Przypomnijmy, że piosenkarka niedawno uczestniczyła w jednej z demonstracji zorganizowanej w ramach Strajku Kobiet. Gdy wróciła do domu, podzieliła się swoimi spostrzeżeniami. Napisała, że większość protestujących stanowiły panie w wieku od 25 do 30 lat. Chwilę po tym, jak opuściła miejsce protestów, znajoma poinformowała ją, że policja puściła gaz. Piosenkarka zapewnia, że manifestujący nie przejawiali agresji.

Gdy wyszła ze studia, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Miała na sobie długi, ciemny płaszcz i kolorowy szalik, który przyciągał uwagę.

Ewelina Flinta - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewelina Flinta – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Oprócz artystki paparazzi przyłapali również gwiazdy związane ze stacją TVN. W ich obiektywach znaleźli się: Anna Wendzikowska, Mateusz Hładki, Paulina Krupińska oraz Ewelina Rydzyńska.

Zdjęcia w galerii.


Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Mateusz Hładki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×