Szukaj

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Dominika Tajner, Halina Mlynkova, Magdalena Różczka

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dominika Tajner, Halina Mlynkova, Tatiana Mindewicz-Puacz... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.  

Od piętnastu lat Dzień Dobry TVN umila widzom poranki. Program emitowany jest codziennie od godziny 8:00 do 11:30. Od momentu, w którym po raz pierwszy pojawił się na antenie, nastąpiło w nim kilka istotnych modyfikacji. Zmieniono logo, a także skład prowadzących. Wiosną do ekipy dołączyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski, jesienią Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Niezmienny jest jednak fakt, że na antenie są poruszane ciekawe tematy, a w studiu regularnie goszczą gwiazdy, wśród których nie brakuje gwiazd.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Mnóstwo znanych osób odwiedziło studio w niedzielę. Paparazzi przed budynkiem śniadaniówki przyłapali m.in. Dominikę Tajner, która przywitała się z Tatianą Mindewicz-Puacz. Panie wspólnie pozowały do zdjęć, by kilka minut później zasiąść na wygodnych kanapach i porozmawiać o miłości.

W programie gościła także Halina Mlynkova, która nie tylko promowała nowy singiel, ale także wypowiedziała się na temat przemocy wobec kobiet. Na antenie podkreślała:

Od lat moje piosenki o tym są, ale pierwszy raz mówię o tym tak głośno. Patrząc na sytuację przemocy domowej, powiedziałam dość. Nie może być to kolejna piosenka, która będzie miała ładne obrazki. W tej piosence nie chciałam pokazywać nieszczęścia ludzi tylko zwrócić uwagę na to, że można wyjść z opresji

Przed studiem pojawiły się także Gabi Drzewiecka i Magdalena Różczka. Zdjęcia w galerii.


Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Halina Mlynkova - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dominika Tajner - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dominika Tajner - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×