Szukaj

Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Kasia Sokołowska, Fit Lovers, Zygmunt Chajzer

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Sokołowska, duet Fit Lovers, Bartek Jędrzejak... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zobacz zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom już od piętnastu lat. Początkowo program emitowany był jedynie w weekendy, od jakiegoś czasu pojawia się na antenie codziennie. Od godziny 8 do 11:30 dla widzów przygotowano pasmo, w którym poruszane są ciekawe wątki. Wśród nich prym wiodą rozmowy z zaproszonymi gośćmi, wśród których nie brakuje gwiazd. Kolejne stałe fragmenty to prognoza pogody, relacje reporterów oraz kącik kulinarny.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

W piątkowym wydaniu widzowie mogli obejrzeć m.in. reportaż poświęcony macierzyństwu Mai Hyży. Piosenkarka, która niedawno wydała nowy singiel, opowiedziała, jak jej życie zmieniło się w 2020 roku, od kiedy na świat przyszła jej córeczka.

Fakt, że to dziewczynka to moje spełnienie marzeń. Ale to nie tylko moje marzenie było, ale też chłopców, bo chłopcy zawsze mówili, że chcieliby mieć siostrzyczkę. Jeżeli chodzi o wychowywanie, ja wielu rzeczy na nowo się uczę. To jest dziewczynka, ja zupełnie inaczej ją traktuję

Przy okazji złożyła sobie życzenia na 31. urodziny, które świętowała 3 grudnia:

Niczego już sobie nie życzę. To co chciałam, to czego sobie życzyłam, już dostałam. Teraz na Nich kolej. Teraz za Nich trzymam kciuki, by im się wszystko w życiu udało.

Była żona Grzegorza Hyżego nie odwiedziła studia osobiście, ale zamiast niej na miejscu pojawiły się inne gwiazdy. Jedną z nich była Katarzyna Sokołowska, która podpowiadała widzom, jak wygodnie ubrać się do pracy zdalnej. Mistrzyni stylu doskonale odnajduje się w trendach, a do tego sama na co dzień pracuje z domu.

Po wyjściu ze studia jurorka Top Model zpozowała do pamiątkowych zdjęć. Miała na sobie biały golf i jasny garnitur. Elegancką całość połączyła z ciemnymi kozakami i jasną, puchową kurtką.

Oprócz Sokołowskiej twarzą w twarz z fotoreporterami stanęli także Fit Lovers, Zygmunt Chajzer oraz Bartek Jędrzejak.

Zdjęcia w galerii.


Bartek Jędrzejak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Bartek Jędrzejak - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Fit Lovers - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Fit Lovers - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×