Gwiazdy sobotniego „Dzień Dobry TVN”: Honorata Skarbek, Ewelina Lisowska, Dorota Wellman

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewelina Lisowska, Honorata Skarbek, Dorota Wellman... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Na jakie stylizacje postawiły? Mamy zdjęcia. 

Dzień Dobry TVN umila widzom poranki już od piętnastu lat. Chociaż w tym czasie zmieniło się logo, wygląd studia, a także skład prowadzących, formuła programu pozostała niezmienna. Na antenie pojawiają się m.in. ciekawe reportaże, porady kulinarne oraz rozmowy z gośćmi.

Gwiazdy w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Na zaproszenie produkcji pozytywnie odpowiada mnóstwo gwiazd. Znane osoby nie tylko chętnie wypowiadają się na antenie, ale także pozują przed obiektywami paparazzi po wyjściu ze studia. Nie inaczej było w sobotę.

W śniadaniówce gościła m.in. Honorata Skarbek. Chociaż gwiazda przeważnie wypowiada się na tematy związane z muzyką, tym razem nie mówiła o swojej twórczości. Podczas programu towarzyszyła jej mama, pani Bożena, która połączyła się ze studiem przez wideokonferencję.

W czasie rozmowy skupiono się na działalności mamy artystki, która od 6 lat choruje na raka. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje swoje pomysły na stylizacje:

Od 7 lat borykam się z tym swoim problemem. No, ale daję radę, jestem na tyle silna psychicznie, bo uważam, że jestem bardzo silną osobą. Choć kiedyś nie podejrzewałam się, aż o taką siłę — mówiła na antenie.

Wygląda na to, że córka odziedziczyła po mamie wyczucie stylu. Dowodem są zdjęcia, które zrobiono jej tuż po programie. W śniadaniówce gościła również kolejna piosenkarka, Ewelina Lisowska. Opowiadała o swojej karierze, a pod koniec odcinka zaśpiewała nową piosenkę. Przed studiem przyłapano też prowadzących – Dorotę Wellman i Marcina Prokopa.

Zdjęcia w galerii.


Honorata Skarbek - Gwiazdy w DDTVN

Honorata Skarbek - Gwiazdy w DDTVN

Honorata Skarbek - Gwiazdy w DDTVN

Honorata Skarbek - Gwiazdy w DDTVN

Marcin Prokop - Gwiazdy w DDTVN

Marcin Prokop - Gwiazdy w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×