Szukaj

W „Dzień Dobry TVN” zaroiło się od gwiazd: Rozenek, Wendzikowska, Ładocha, Lamparska z mężem

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo znanych twarzy. W piątkowym wydaniu można było zobaczyć Małgorzatę Rozenek, Magdalenę Lamparską z mężem oraz gwiazdy, które od lat związane są ze śniadaniówką – Annę Wendzikowską i Darię Ładochę. Jak się zaprezentowały po wyjściu ze studia? Zobacz zdjęcia.

W piątek w Dzień Dobry TVN zaroiło się od gwiazd. Fani show-biznesu mieli okazję, by cały poranek spędzić w towarzystwie osób znanych ze szklanego ekranu. Na kanapach w śniadaniówce zasiadło bowiem kilka doskonale znanych twarzy, które niezwykle rzadko goszczą w tego typu programach.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Rozenek, Wendzikowska, Ładocha, Lamparska

Największe poruszenie wywołała oczywiście Małgorzata Rozenek, która tym razem do śniadaniówki zawitała w roli eksperta od zabawek dla dzieci. Jako mama małego Henryczka doskonale wie, jakie standardy powinny spełniać gadżety dla bobasów. Przed kamerami Dzień Dobry TVN zaprezentowała kilka przykładowych, jej zdaniem idealnych przedmiotów, które nie tylko rozweselą najmłodszych, ale przede wszystkim pozwolą im lepiej poznać świat.

Rozenek na swój dzisiejszy występ wybrała pastelową stylizację, w której dominował jasny róż. Nie obyło się również bez mocniejszego akcentu – w tym przypadku metalicznych botków na szpilce.

Zaproszenie do porannego pasma przyjęli również Magdalena Lamparska i Bartek Osumek. Małżonkowie rzadko występują publicznie, ale tym razem mieli ku temu szczególny powód. Świętowali bowiem osobisty sukces, jakim jest wyróżnienie w międzynarodowym rankingu na 86. najpiękniejszych ślubnych zdjęć ostatnich lat.

Para po rozmowie z prowadzącymi stanęła twarzą w twarz z paparazzi, dumnie prezentując swoje jesienne stylizacje. Aktorka wybrała biały komplet, czerwone buty i beżowy płaszcz, zaś jej wybranek postawił na filetową koszulę, jasne spodnie, klasyczne buty i granatową jesionkę.

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry TVN nie zabrakło także doskonale znanych widzom TVN-u twarzy. Oprócz Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika, którzy poprowadzili wydanie, kilka minut na antenie dostały Anna Wendzikowska i Daria Ładocha. Pierwsza opowiedziała widzom o nowościach filmowych zza oceanu, a druga zaprezentowała kilka przepisów na pyszne, jesienne dania wzmacniające odporność.

Jak prezentowały się wspomniane gwiazdy? Tego dowiecie się z naszej galerii.


Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×