Szukaj

Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska, Kayah

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska, Agata Wiśniewska... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Na jakie stylizacje postawiły? Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Dzień Dobry TVN gości na ekranach telewizorów już od piętnastu lat. W tym czasie co jakiś czas zmienia się skład prowadzących. Niedawno do ekipy dołączyły Agnieszka Woźniak-Starak Ewa Drzyzga. Panie telewizyjny debiut w duecie mają jeszcze przed sobą. Jak wypadną? O tym przekonamy się już wkrótce.

Pewne jest za to, że chociaż w okresie wakacyjnym program był emitowany głównie w weekendy, znów jest nadawany codziennie. Od godziny 8:00 do 11:30 w studiu pojawiają się ciekawi rozmówcy, są przedstawiane interesujące tematy.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Rozenek, Krupińska, Kayah

Wśród gości Dzień Dobry TVN nie brakuje gwiazd. Tak jak w sobotę, gdy pojawiło się kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Małgorzata Rozenek, która w śniadaniówce promowała nowy sezon programu Projekt Lady. Przyciągała spojrzenia swoją stylizacją. Była elegancka, ale z pazurem, o czym pisaliśmy tutaj.

Oprócz Perfekcyjnej, do studia przyszła także Kayah. Chociaż gwiazda unikała obiektywów paparazzi, w programie zrobiła prawdziwe show. Nie tylko udzieliła wywiadu o muzyce, ale także zaśpiewała.

W programie gościła także uczestniczka programu Top Model, Agata Wiśniewska, która od dwóch lat pracuje jako modelka plus size. Jak wyjawiła w śniadaniówce, gdy się zgłosiła, nie myślała, że zostanie przyjęta:

Szłam nastawiona, że odeślą mnie z kwitkiem wszyscy. Nie spodziewałam się takiego ciepłego przyjęcia przez resztę – komentowała na antenie.

Paparazzi przyłapali także prowadzącą Paulinę Krupińską. Zdjęcia w galerii.

 


Kayah - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kayah - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kayah - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Kayah - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agata Wiśniewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agata Wiśniewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×