Gwiazdy w przedświątecznym odcinku „Dzień Dobry TVN”: Przetakiewicz, Szczygieł, Boczarska

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz, Michał Szczygieł, Magdalena Boczarska... Gwiazdy pojawiły się w sobotnim, przedświątecznym wydaniu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN to program, który zadebiutował na antenie TVN we wrześniu 2005 roku. Początkowo nowe odcinki pojawiały się co weekend. Potem stacja postanowiła zwiększyć częstotliwość emisji i zaczęła go nadawać codziennie i tak zostało do dziś.

Na antenie śniadaniówki, którą chętnie oglądają widzowie, poruszane są ciekawe wątki, nie brakuje też niespodziewanych zwrotów akcji. Tak było jakiś czas temu, gdy policja wparowała do studia i przerwała transmisję show. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer nie wiedzieli co się dzieje. Jest nagranie z akcji, które możecie zobaczyć tutaj.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Przetakiewicz, Boczarska, Szczygieł

W sobotnim odcinku Dzień Dobry TVN pojawiło się kilka znanych osób. Wśród nich warto wspomnieć m.in. Joannę Przetakiewicz. Projektantka w śniadaniówce opowiadała o tym, jak spędza Wielkanoc. Przypomnijmy, że jest mamą trzech dorosłych synów, a także szczęśliwą żoną Rinke Rooyensa, który ma syna Rocha ze związku z Kayah.

Gwiazda przyznała, że aktualnie czas świąt jest wypełniony miłością. Nie zawsze tak jednak było. Zdradziła, że najgorsze święta przeżyła tuż po rozwodzie:

Moja mama, siostra wychodziły ze skóry. Tak bardzo się starały, żeby było rodzinnie i miło. Miałam wtedy 34 lata, przyszłam ze swoimi trzema synami i byłam bardzo spięta. Nie dojrzałam wtedy do tego momentu. Nie potrafiłam się odnaleźć. Gdyby ktoś teraz zadał mi pytanie, co bym zrobiła w swoim życiu inaczej? To na pewno uporałabym się takimi sytuacjami szybciej. Zresztą mój były mąż też był przerażony.

Gdy projektantka opuściła studio, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Zaprezentowała im w pełni swoją stylizację. Ubrała się w jednokolorowy garnitur, który połączyła z sandałami na obcasie. Postawiła na rozpuszczone, delikatnie pofalowane włosy. Wyglądała przepięknie.

Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Oprócz Przetakiewicz, w przedświątecznym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawili się także: Magdalena Boczarska, Michał Szczygieł oraz Olivier Janiak.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Joanna Przetakiewicz - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Boczarska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magdalena Boczarska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×