Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Monika Mrozowska, Katarzyna Bonda, Piotr Rubik

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Monika Mrozowska, Katarzyna Bonda, Piotr Rubik... Gwiazdy pojawiły się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od ponad piętnastu lat. Na antenie są poruszane ciekawe wątki, nie brakuje rozmów z interesującymi gośćmi, a także występów artystycznych. Przed kamerami prezentują się znani i lubiani artyści. W zeszłym tygodniu wystąpiła Sylwia Grzeszczak (więcej pisaliśmy tutaj). W sobotę zagrała sanah, która wykonała utwór 2:00.  

Gwiazdy w sobotnim odcinku Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Zaproszenie do udziału w sobotnim odcinku Dzień Dobry TVN przyjęło kilka gwiazd. Wśród nich była m.in. Monika Mrozowska, która niedawno wydała swoją książkę pt. Zdrowa kuchnia rodzinna. W programie pokazała, jak można zdrowo gotować razem z dziećmi. Wymieniła też plusy, jakie wynikają z tej aktywności:

Wspólne gotowanie ma całą masę plusów. Wystarczy tylko zabrać się do tematu podobnie jak do nauki jazdy na rowerze i dostosować stopień trudności wykonywanych zadań do wieku oraz umiejętności „kursanta”. A przede wszystkim – podejść do wszystkiego ze spokojem. Zaczynanie wspólnego gotowania od przygotowywania kanapek do szkoły pięć minut przed wyjściem z domu na pewno skończy się katastrofą. Jeśli jednak wygospodarujemy sobotnie popołudnie na zrobienie razem z dzieckiem rodzinnego prostego obiadu, może nie uzyskamy przy pierwszym podejściu spektakularnego kulinarnego efektu, ale przynajmniej będziemy mieć wystarczająco dużo czasu, żeby wspólnie po tym eksperymencie posprzątać. Od tego w ogóle warto zacząć.

Gdy aktorka opuściła studio, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Wybrała ciekawą stylizację. Ubrała się w płaszcz w kolorową kratę, pod który włożyła jasny sweterek i ciemne spodnie. Dobrała sportowe obuwie. Sięgnęła też po skórzaną nerkę z trzema przegrodami, która stanowiła idealne dopełnienie looku.

Monika Mrozowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Monika Mrozowska – Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Mrozowska nie była jedyną gwiazdą, która pojawiła się w porannym programie TVN. Gościli w nim także uczestnicy programu Power couple: Piotr Rubik oraz Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres. Przed studiem śniadaniówki przyłapano też Katarzynę Bondę.

Zdjęcia w galerii.


scena z: Katarzyna Bonda, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Katarzyna Bonda - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bonda - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Bonda - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×