Szukaj

Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Daria Zawiałow, Maja Kapłon

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Zawiałow, Maja Kapłon, Filip Chajzer... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Kto wystąpił w niedzielnym odcinku śniadaniówki? Jakie wątki poruszono na antenie? 

Dzień Dobry TVN od piętnastu lat przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Cieszy się sporą popularnością wśród młodych odbiorców. Jak podały niedawno Wirtualne Media w okresie od 1 września do 30 listopada śniadaniówka przyciągnęła najwięcej widzów w wieku 16 – 49 lat. Szacuje się, że program ogląda średnio 404 tys. osób.

Pierwszy odcinek  poprowadzili Marcin Miller oraz Kinga Rusin. Dziennikarka do niedawna była prowadzącą z najdłuższym stażem. Na ekranie gościła od samego początku. W 2020 roku poinformowała, że rezygnuje z dalszej pracy. Aktualnie przebywa na jednej z tropikalnych wysp, skąd prowadzi swoją firmę kosmetyczną.

Zobacz: Rusin wróciła z gorącym zdjęciem i porcją hot newsów: „Czas rozpocząć 2021”. Już nie mieszka w Polsce. Zdradziła, co szykuje

Daria Zawiałow, Maja Kapłon, Justyna Wasilewska w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN składa się ze stałych segmentów, wśród których nie brakuje rozmów prowadzonych na żywo z zaproszonymi do studia gośćmi. Tak było też w niedzielę, gdy pojawiło się kilka znanych twarzy. Wśród nich była m.in. Maja Kapłon.

Piosenkarka niedawno przeszła skomplikowaną operację kręgosłupa, która nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie osób, które wsparły zbiórkę na ten cel. By podziękować za otrzymaną pomoc, artystka planuje przeznaczyć tantiemy, czyli zysk z emitowanych utworów, na cele charytatywne:

Piosenka opowiadała o mojej nieszczęśliwej miłości, w której byłam naiwna, ale gdzieś tam znalazłam siłę, żeby zadbać o siebie i zobaczyć problem. Rzeczywiście najpierw opowiadała o uwolnieniu się od uczucia, a teraz nabrała nowego znaczenia. Proszę o lek, czyli proszę o pomoc dla innych, ja już silna. Mam nadzieję, że ta piosenka, jak i teledysk, będą dodaniem odwagi ludziom.

Więcej tutaj: W jej kręgosłupie pękł stalowy pręt, o pomoc apelowały gwiazdy. Dziś Kapłon opowiedziała o swoim dramacie

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

Maja Kapłon w Dzień Dobry TVN

W studiu gościła też kolejna artystka, Daria Zawiałow, która mówiła o swoim nowym albumie. Promuje go teledysk Kaonashi, który ma mocne przesłanie. Przedstawia traumatyczną historię małżeńską, kobieta pada ofiarą przemocy ze strony męża. Nie był to jednak pomysł piosenkarki:

 Daniel Jaroszek, reżyser teledysku napisał przepiękny scenariusz i użył metafory, która niesie ważny przekaz. Dla kobiet, które doświadczają przemocy, skala możliwości odejścia od oprawcy jest równa lotowi w kosmos. To przepięknie napisane. Daniel odzwierciedlił ten utwór, tylko że swoimi uczuciami — komentowała piosenkarka na antenie.

Oprócz wspomnianych pań przed studiem pojawili się także Małgorzata Ohme, Filip Chajzer oraz Justyna Wasilewska. Zdjęcia w galerii. 


Daria Zawiałow - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Zawiałow - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Zawiałow - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Zawiałow - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Justyna Wasilewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Justyna Wasilewska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

  • Zauroczony pisze:

    Kochamy Maje

  • Gość pisze:

    Justyna Wasilewska- całkiem byłaby dobra aktorką gdyby „chowała”to popisywanie się swoją fajnością, odwagą, wachlarzem , który niewątpliwie posiada, ale go skutecznie zabija tym żeby dowalić zawsze mocno.Niech podpatrzy jak to robią naprawdę wielcy aktorzy, nie wykłądają wszystkich kart na raz jak Wasilewska.

  • Gość pisze:

    Zawiałow boi sie aparatu ? Oglądała buty?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×