Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Joanna Lazer, Agnieszka Woźniak-Starak, Rafał Jonkisz

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Lazer, Mariusz Jakubowski... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.  

Dzień Dobry TVN zadebiutowało w 2005 roku. Właśnie wtedy Kinga Rusin i Marcin Meller powitali widzów wprost z sopockiej plaży. Początkowo program był emitowany tylko w weekendy. Dwa lata po premierze pierwszego odcinka podjęto decyzję, że będzie się on pojawiać codziennie.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

W poniedziałkowy poranek wyświetlono 4028 odcinek śniadaniówki, który prowadziły Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Na antenie nie brakowało ciekawych tematów, a także sporych zaskoczeń.

Do takich można zaliczyć metamorfozę Joanny Lazer z zespołu Red Lips. Chociaż piosenkarka przed wiele lat była wierna ognistemu kolorowi włosów, postanowiła nieco zaszaleć. Znany fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, postanowił pofarbować jej włosy na znacznie jaśniejszy odcień. Sama zainteresowana jest zadowolona z efektu:

Miałam kiedyś jasne włosy, więc wiedziałam, że będę się dobrze czuła w jasnych. Natomiast teraz mam tak, że po dwunastu latach bycia rudzielcem, kiedy teraz spojrzę w lustro to mam takie myśli: „O Jezu, to ja”. To jest naprawdę śmieszne uczucie. Wczoraj jak szłam sobie wyprowadzić psa na dwór to pewien pan się tak obracał za mną, że myślałam, że się przewróci.

Gwiazda nowy kolor dumnie prezentowała nie tylko na wizji, ale także przed studiem, gdzie stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Oprócz niej paparazzi natknęli się także na Rafała Jonkisza, modela, który na antenie TVN-u wykonał wróżby z okazji Katarzynek. To właśnie one przewidziały, że jego żona będzie miała na imię Weronika.

Przed studiem śniadaniówki pojawili się także Mariusz Jakubowski, Artur Andrus oraz Agnieszka Woźniak-Starak. Zdjęcia w galerii.


Artur Andrus - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Artur Andrus - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Artur Andrus - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Artur Andrus - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Rafał Jonkisz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Rafał Jonkisz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×