Szukaj

Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Edyta Olszówka

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Edyta Olszówka... Gwiazdy pojawiły się w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Od lat Dzień Dobry TVN umila widzom poranki. Towarzyszy im m.in. podczas picia porannej kawy czy w trakcie wykonywania rutynowych czynności. Na antenie poruszane są ciekawe wątki, a w studiu pojawiają się interesujący goście, wśród których nie brakuje gwiazd. Na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie o poranku i przed południem można spotkać wiele znanych osób, które spieszą się do lub z programu.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

W niedzielnym odcinku śniadaniówki pojawiło się kilka znanych osób. Wśród nich byli m.in. Paweł Małaszyński oraz Edyta Olszówka, którzy promowali nowy sezon serialu Usta Usta, który 12 kwietnia zadebiutuje na platformie Player. Premierowe odcinki będą się pojawiać co poniedziałek.

Wspomniani aktorzy dołączyli do produkcji w tym sezonie. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli co nieco na temat postaci, w które się wcielają. Olszówka zagra Agatę, która nieco namiesza w życiu Krzysztofa (w tej roli Marcin Perchuć). Małaszyński zaś odegra postać Dominika, który wda się w romans z Magdą (Anna Czartoryska-Niemczycka). Obie gwiazdy w śniadaniówce zdradziły, że nie miały pojęcia, że grają w tym samym serialu:

 Nie miałem pojęcia, że Edyta gra w tym serialu – powiedział aktor. – Ja też nie miałam pojęcia. Dlatego tak bardzo się cieszymy ze spotkania. Przystąpiliśmy do takiej pracy, gdzie już pociąg był rozpędzony – dodała aktorka.

Gdy Paweł i Edyta opuścili studio, stanęli oko w oko z fotoreporterami, którzy zrobili im kilka zdjęć. Bez echa nie przeszła też wizyta kolejnego duetu, czyli Adama Sztaby i Natalii Kukulskiej. Muzycy współpracowali przy płycie Czułe struny. Jest to wyjątkowy projekt, w którego ramach wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty. Album niedawno pokrył się platyną. Teraz doczekał się wersji na winylu.

Artyści nie tylko opowiadali o swoim sukcesie, ale także wspólnie wykonali Mazurka F-Dur, czyli Zezowate szczęście, do którego Kukulska napisała tekst, a Sztaba wykonał aranżację.

Przed studiem Dzień Dobry TVN nie zabrakło też prowadzących niedzielny odcinek – Agnieszki Woźniak-Starak Ewy Drzyzgi.

Zdjęcia w galerii.


scena z: Agnieszka Woźniak- Starak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×