Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Paulina Krupińska, Agata Młynarska, Monika Lewczuk

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska, Agata Młynarska, Monika Lewczuk... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN już od piętnastu lat umila widzom poranki. Chociaż przez ten czas zmienili się prezenterzy, trzon programu pozostał niezmienny. To rozmowa z zaproszonymi do studia gośćmi, wśród których nie brakuje gwiazd. Inne stałe elementy to kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki oraz prognoza pogody.

W niedzielę wystartował kolejny sezon. Do ekipy dołączyły nowe prowadzące, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga. Panie telewizyjny debiut w śniadaniówce mają jeszcze przed sobą.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Krupińska, Młynarska, Lewczuk

W środowym wydaniu poruszono ciekawe i interesujące wątki, a do programu zaproszono kilka gwiazd. Wśród nich była m.in. Agata Młynarska. Z prowadzącymi rozmawiała o zdradach, które są tematem pierwszego odcinka programu Kobiety bez tabu. Premiera nowej produkcji odbędzie się już o 21:55 na antenie TVN Style.

Dziennikarka, gdy opuściła studio, cierpliwie pozowała do zdjęć paparazzi. Uwagę kradła jej stylizacja, na którą składał się jasny płaszcz, elegancka sukienka, a także wygodne buty.

View this post on Instagram

#AgataMlynarska był dziś gościem #DDTVN 📺 Gwiazda po wyjściu ze studia zapozowała do pamiątkowych zdjęć paparazzi. Jesteśmy zakochane w jej stylowym płaszczyku. 💓 Idealny na pogodę, jaką mamy w Polsce od kilku dni. Wyglada na to, że jesienny klimat zagościł już na dobre 🍂 • #autumn #aw2020 #tvn

A post shared by JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl) on

Paparazzi przed studiem przyłapali też Monikę Lewczuk, która udzieliła wywiadu i wystąpiła dla widzów. Tego dnia na antenie śniadaniówki miał premierę klip do jej nowej piosenki.

Środowe wydanie programu poprowadzili Paulina Krupińska Damian Michałowski. Gdy światła kamer zgasły, przez chwilę pozowali fotoreporterom.

Zdjęcia w galerii.


Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×