Szukaj

Gwiazdy poniedziałkowego wydania „Dzień Dobry TVN”: Edyta Herbuś, Robert Janowski, Ewa Gawryluk

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Edyta Herbuś, Robert Janowski, Ewa Gawryluk... Gwiazdy pojawiły się w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od prawie 16 lat. Pierwszy odcinek wyemitowano we wrześniu 2005 roku. Początkowo program pojawiał się na antenie jedynie w weekendy. Później zaczęto emitować go codziennie – w takiej formule jest nadawany do dziś. Od momentu debiutu sporo się zmieniło. Zmodyfikowano logo, wygląd studia, a także skład prowadzących. W zeszłym roku z programem pożegnali się Piotr Kraśko i Kinga Rusin, do ekipy dołączyli Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga.

Gwiazdy w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN

Poniedziałkowe wydanie programu poprowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman. Na antenie poruszono kilka wątków związanych z gwiazdami. Widzowie poznali m.in. historię Ewy Złotowskiej, która użyczyła głosu słynnej Pszczółce Mai. W programie emitowanym na żywo zdradziła, że marzyła o karierze aktorki, niski wzrost jej to uniemożliwiał:

 150 cm to wykluczone. Słyszałam: a jakich partnerów my dla ciebie znajdziemy? Nie zaproponowali mi, żebym pokazała, czy coś potrafię, tylko od razu pełna dyskryminacja – komentowała Ewa Złotowska.

Aktorka dodała, że walczy z przewlekłą chorobą. Wpływ na jej stan zdrowia miały przykre doświadczenia z przeszłości:

 To się nazywa drżenie samoistne postresowe. To wszystko mówi, jakie miałam życie – same katastrofy i kataklizmy. Ja z tym walczę, staram się. Zmienił mi się głos, bo nie trzymam przypony, wszystko dygoce we mnie. Raz jest lepiej, a raz gorzej.

Ewa ujawniła, że przypadłość zaczęła jej przeszkadzać w pracy:

Za parę dni pojadę zrobić na sobie eksperyment, który powstrzyma we mnie niepokoje w organizmie. Choroba wyłącza mnie do pewnego stopnia, np. jeśli chodzi o pracę, bo mnie to samą krępuje. Choć na scenie tego nie widać za bardzo.

Oprócz Złotowskiej, w programie pojawiła się także Ewa Gawryluk. Aktorka rozmawiała z Bartkiem Jędrzejakiem o nowych wyzwaniach i nowym spektaklu Trener personalny, która będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Gdy skończyła rozmowę, paparazzi zrobili jej kilka zdjęć. Przed studiem przyłapano też Roberta Janowskiego oraz Edytę Herbuś.

Zdjęcia w galerii.


Ewa Gawryluk, Bartek Jędrzejak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk, Bartek Jędrzejak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Tak tak nadwaga pani Doroty niepokoi.jakiego znow captcha?

 • Gość pisze:

  Pani Dorota jest super tylko ta nadwaga niepoki!!!!!

 • Gość pisze:

  Gawryluk wreszcie normalnie wyglada bo ztym dekoltem i mini to mocno przesadzila

 • Gość pisze:

  Gawryluk wreszcie normalnie wyglada bo z tym dekoltem i mini to mocno przesadzila

 • Paweł pisze:

  Moja ukochana para, to Dorota Wellman i Marcin Prokop. Szkoda tylko, że ostatnio coraz mniej się sympatycznie i wesoło spierają. Bo właśnie za to ich kocham. Za kunszt przede wszystkim też.

 • Gość pisze:

  A czy pana Janowskiego nie obowiązuje maseczka?????

 • Gość pisze:

  Pani Doroto szybko a nawet jeszcze szybciej do dietetyka prosze!!!!!!!

  • Gość pisze:

   Jestem ZA, bo bardzo lubię Dorotę i zależy mi na jej dobrym zdrowiu. Pozdrawiam Panią Dorotę i Pana Marcina. Najlepsza wiarygodna i dowcipna para prowadzących. Nic nie naciągane i szczere. To lubię.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×