Gwiazdy poniedziałkowego wydania „Dzień Dobry TVN”: Edyta Herbuś, Robert Janowski, Ewa Gawryluk

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Edyta Herbuś, Robert Janowski, Ewa Gawryluk... Gwiazdy pojawiły się w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom od prawie 16 lat. Pierwszy odcinek wyemitowano we wrześniu 2005 roku. Początkowo program pojawiał się na antenie jedynie w weekendy. Później zaczęto emitować go codziennie – w takiej formule jest nadawany do dziś. Od momentu debiutu sporo się zmieniło. Zmodyfikowano logo, wygląd studia, a także skład prowadzących. W zeszłym roku z programem pożegnali się Piotr Kraśko i Kinga Rusin, do ekipy dołączyli Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga.

Gwiazdy w poniedziałkowym wydaniu Dzień Dobry TVN

Poniedziałkowe wydanie programu poprowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman. Na antenie poruszono kilka wątków związanych z gwiazdami. Widzowie poznali m.in. historię Ewy Złotowskiej, która użyczyła głosu słynnej Pszczółce Mai. W programie emitowanym na żywo zdradziła, że marzyła o karierze aktorki, niski wzrost jej to uniemożliwiał:

 150 cm to wykluczone. Słyszałam: a jakich partnerów my dla ciebie znajdziemy? Nie zaproponowali mi, żebym pokazała, czy coś potrafię, tylko od razu pełna dyskryminacja – komentowała Ewa Złotowska.

Aktorka dodała, że walczy z przewlekłą chorobą. Wpływ na jej stan zdrowia miały przykre doświadczenia z przeszłości:

 To się nazywa drżenie samoistne postresowe. To wszystko mówi, jakie miałam życie – same katastrofy i kataklizmy. Ja z tym walczę, staram się. Zmienił mi się głos, bo nie trzymam przypony, wszystko dygoce we mnie. Raz jest lepiej, a raz gorzej.

Ewa ujawniła, że przypadłość zaczęła jej przeszkadzać w pracy:

Za parę dni pojadę zrobić na sobie eksperyment, który powstrzyma we mnie niepokoje w organizmie. Choroba wyłącza mnie do pewnego stopnia, np. jeśli chodzi o pracę, bo mnie to samą krępuje. Choć na scenie tego nie widać za bardzo.

Oprócz Złotowskiej, w programie pojawiła się także Ewa Gawryluk. Aktorka rozmawiała z Bartkiem Jędrzejakiem o nowych wyzwaniach i nowym spektaklu Trener personalny, która będzie miała premierę jeszcze w tym roku. Gdy skończyła rozmowę, paparazzi zrobili jej kilka zdjęć. Przed studiem przyłapano też Roberta Janowskiego oraz Edytę Herbuś.

Zdjęcia w galerii.


Ewa Gawryluk, Bartek Jędrzejak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk, Bartek Jędrzejak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Gawryluk - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×