Gwiazdy w sobotnim odcinku „Dzień Dobry TVN”: Maria Sadowska, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Maria Sadowska, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme... Gwiazdy pojawiły się w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły media.

Dzień Dobry TVN od piętnastu lat towarzyszy widzom i umila poranki. Przez ten czas w śniadaniówce wiele się zmieniło. Zmodyfikowano logo oraz wygląd studia, a także skład prowadzących. W zeszłym roku z programem pożegnała się Kinga Rusin, która z telewizyjnym show była związana od początku. Jesienią do ekipy dołączyły Agnieszka Woźniak-Starak Ewa Drzyzga. 

Stałym elementem pozostał trzon śniadaniówki, jaki stanowią rozmowy z gośćmi zaproszonymi do studia. Wśród nich nie brakuje gwiazd. Chętnie przyjmują zaproszenie produkcji i udzielają wywiadów podczas programu transmitowanego na żywo.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto pojawił się w sobotnim odcinku?

W sobotnim odcinku w Dzień Dobry TVN gościło kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Maria Sadowska, która w programie promowała swój utwór Kocham Cię. Jak określa go sama zainteresowana, jest to „najbardziej osobista piosenka w jej dyskografii”. Gwiazda w niedzielę nie tylko zaśpiewała ją na zakończenie odcinka, ale także wzięła udział w czacie, transmitowanym na Instagramie.

Gdy opuściła studio, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Przyciągała spojrzenia odważną stylizacją. Ubrała się w żółty płaszcz wiązany w pasie. Połączyła go z czapką i szalikiem w tym samym kolorze. Sięgnęła też po ciemne spodnie, pomarańczowy golf oraz buty na obcasie. Prezentowała się świetnie.

W niedzielnym wydaniu programu gościli także Michał Zieliński oraz Monika Pikuła, aktorzy, którzy występują w nowej części Listy do M.. Przypomnijmy, że premiera filmu miała się odbyć przed zeszłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia, pandemia koronawirusa pokrzyżowała te szyki. Ku uciesze fanów produkcję można już oglądać w sieci. Jest dostępna na platformie Player.pl.

Wspominani aktorzy na antenie promowali film. Gdy opuścili studio, Michał udostępnił w sieci pamiątkowe zdjęcie. Internauci w komentarzach piszą, że rewelacyjnie sobie poradził.

Oprócz wspomnianych osób, przed śniadaniówką przyłapano także prowadzących: Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Małgorzata Ohme - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Michał Zieliński i Monika Pikuła -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Michał Zieliński i Monika Pikuła -Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×