Szukaj

Gwiazdy w plenerowym studiu Dzień Dobry TVN: Agnieszka Chylińska, Maciej Musiał

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Agnieszka Chylińska i Maciej Musiał pojawili się w dzisiejszym wydaniu plenerowego studia Dzień Dobry TVN. Jakie tematy poruszano na antenie? Jak wyglądały? Zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN na czas wakacji zmieniło nieco formułę. Program gości na antenie jedynie w weekendy, a zaproszeni goście przychodzą do studia znajdującego się na świeżym powietrzu. W czasie trwania śniadaniówki poruszane są wakacyjne tematy, które są związane z lekką kuchnią, czy letnią atmosferą.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto gościł w plenerowym studiu?

Program jak w każdy wakacyjny weekend gościł także w domach widzów w dzisiejszy sobotni poranek. Poruszano jak zwykle ciekawe tematy, wśród których nie brakowało rozmów z zaproszonymi gwiazdami. W gronie zaproszonych znalazł się między innymi młody i uwielbiany aktor Maciej Musiał, który skradł serca damskiej strony publiczności. Rozmawiał on w plenerowym studiu o obchodzonej dziś 76. rocznicę Powstania Warszawskiego. Zdradził, dlaczego według niego pamięć o tych wydarzeniach powinna być ważna.

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Podczas wyjścia ze studia z uśmiechem witał oczekujących na niego fanów. Prezentował się naprawdę nieźle. Ubrany w ciemną koszulę i dopasowane kolorystycznie dżinsy wyglądał bardzo elegancko. Uwagę paparazzi przykuwała jego fryzura. Maciej w dłuższych włosach jest niezwykle przystojny.

Oprócz niego w studio pojawiła się również Agnieszka Chylińska. Gwiazda muzyki ma naprawdę sporą rzeszę fanów, która stale wzrasta. Artystka świętowała właśnie 25. lecie obecności na scenie. Pojawiła się wraz z zapowiadającym to wydarzenie plakatem. Wyglądała świetnie i tryskała humorem. Założyła t-shirt ze swoim wizerunkiem, który był taki sam jak na plakacie. Do tego wybrała dżinsy i wygodne, sportowe buty.

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Nie zabrakło też prowadzących. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi w dzisiejszym wydaniu prowadzili Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme.

Zdjęcia w galerii.

 

 

 


Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×