Szukaj

Gwiazdy w programach śniadaniowych: Kinga Rusin, Danuta Stenka, Zygmunt Chajzer, Conrado Moreno

Dzień Dobry TVN 17 lutego 2019

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Weekend w Dzień Dobry TVN zakończył się w gwiazdorskiej obsadzie. Na kanapie w studiu popularnego porannego show zasiadła cała plejada gwiazd, wśród których pojawili się: Danuta Stenka, Conrado Moreno i Robert Więckiewicz.

W weekendowych wydaniach Dzień Dobry TVN uczestniczą największe polskie gwiazdy. Nie inaczej było w niedzielę, 17 lutego. Na słynnej kanapie w studiu na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie zasiadła cała plejada postaci związanych ze światem mediów. Jedni promowali swoje najnowsze projekty zawodowe, inni zaś podzielili się poruszającymi historiami z życia osobistego.

Robert Więckiewicz opowiedział widzom o swoim powrocie jako słynny Blacha w filmie Świadek koronny, Krzysztof Zalewski i Igor Brejdygant wyjawili zaskakującą rodzinną historię – przez wiele lat nie wiedzieli, że są braćmi, zaś Danuta Stenka i Piotr Głowacki namawiali Polaków do tego, dlaczego warto być zakochanym. Całe poranne widowisko zgrabnie poprowadzili Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

Tradycyjnie przed wejściem do studia na artystów czekali paparazzi, którzy tym razem na swój celownik wzięli, oprócz wspomnianych gwiazd, m.in.: Zygmunta Chajzera, Macieja Orłosia, Conrado Moreno, Katarzynę Kubacką i Andrzeja Seweryna.

Zdjęcia w galerii.

Gwiazdy porannych programów: Maciej Musiał, Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Dygant

Siwa Kinga Rusin przed studiem „Dzień Dobry TVN”! Ona już poczuła wiosnę!

Gulczas zabrał syna do „Dzień Dobry TVN”! Paparazzi przyłapali ich pod studiem. Ale przystojniak!


Pytanie na śniadanie czy Dzień Dobry TVN – który program wolisz?

×