Szukaj

Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Daria Ładocha

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Daria Ładocha, Martyna Wojciechowska i Agnieszka Woźniak-Starak były gwiazdami dzisiejszego odcinka Dzień Dobry TVN. Jak prezentowały się po zakończeniu programu? Zobacz zdjęcia paparazzi.

Za nami kolejne wydanie Dzień Dobry TVN poprowadzone przez duet Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. W porannym programie tradycyjnie nie zabrakło znanych twarzy. Gwiazdy odpowiedziały na pytania prowadzących, a po wyjściu ze studia stanęły twarzą w twarz z paparazzi.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Daria Ładocha, Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska

Od pierwszych minut aż do samego końca na ekranie co jakiś czas z widzami witała się Daria Ładocha. Blogerka i autorka kilku kulinarnych bestsellerów serwowała przepisy na zdrowe i pełne witamin dania, które poprawią naszą odporność w okresie zimowym.

Kilka minut na wizji miały także Katarzyna Grochola i Martyna Wojciechowska. Pisarka połączyła się ze studiem ze swojego domu. Opowiedziała o przemocy w związku, w którym trwała przez trzy lata. Podzieliła się traumatycznymi przeżyciami z przeszłości. Jej opowieść wywołała ogromne poruszenie wśród gospodyń show oraz widzów.

Przemoc trwała od początku związku do samego końca. Dlatego mimo wysokiego IQ będę zawsze stawać po stronie ofiar. Nie mamy pojęcia w którym momencie, to co bierzemy za miłość, albo cudowną zazdrość, która jest objawem miłości, albo opiekę przemienia się w kontrolę, absolutne zaburzenia osobowości, przymus – wyznała.

Martyna Wojciechowska z kolei po raz kolejny motywowała kobiety do działania, odsłaniając kilka sekretów ze swojego życia. Po zakończeniu rozmowy udostępniła post na Instagramie, w którym zdradziła tajemnice ze swojego małżeństwa.

Znam te wszystkie żarty na swój temat: „Uciekająca panna młoda”, „Poskromienie złośnicy”.
Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał? – napisała podróżniczka.

Przed budynkiem na gwiazdy odcinka czekali paparazzi. Ubrana w pikowaną kurtkę, czarne sztyblety i rajstopy Daria Ładocha rozsyłała uśmiechy. Gwiazda prosto ze studia udała się w kierunku auta. Opuszczając w pośpiechu siedzibę śniadaniówki zapomniała o zasłonięciu ust i nosa maseczką ochronną. Na szczęście po drodze nie miała styczności z nikim, kto mógłby narazić ją na zakażenie się koronawirusem.

O odpowiedniej ochronie nie zapomniały za to Agnieszka Woźniak-Starak i Martyna Wojciechowska. Ulubienice widzów po nagraniu wsiadły do swoich aut. Gospodyni śniadaniówki miała na sobie swój ulubiony welurowy płaszcz i stylową, brązową torbę, a jej koleżanka z pracy pozostała wierna czerni, którą przełamała ciepłą kurtką w kolorze butelkowej zieleni.

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×