Gwiazdy w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN”: Lara Gessler, Paulina Krupińska, Damian Michałowski

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Lara Gessler... Które gwiazdy gościły w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN? Zobacz zdjęcia.

Dzień Dobry TVN od 2005 roku gości na antenie TVN. Przez ten czas zmieniono logo, wygląd studia, a także skład prowadzących. W zeszłym roku z programem pożegnali się Piotr Kraśko i Kinga Rusin. Do grona gospodarzy dołączyli Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga.

Miss Polonia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że nie ubiegała się o pracę w śniadaniówce. Nie zdawała sobie sprawy z tego, że jest brana pod uwagę przez producentów. O losach miss zdecydowała jedna z jej wizyt w Dzień Dobry TVNOczarowała nie tylko widzów, ale przede wszystkim produkcję:

Produkcja gdzieś zobaczyła, jak byłam gościem programu i wyprodukowali o mnie materiał. Podobno to się bardzo dobrze obejrzało i ktoś z produkcji pomyślał, czy nie zaprosić mnie na rozmowy, na zdjęcia próbne i tak też się stało.

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski poprowadzili niedzielne wydanie śniadaniówki. Przez moment zaprezentowali się w stylizacjach, które nawiązywały do historycznego wydarzenia, jakim było wylądowanie łazika Perseverance na Marsie (zdjęcia tutaj). Na antenie poruszono ciekawe tematy, nie brakowało wywiadów ze znanymi osobami.

Dzień Dobry TVN pojawili się m.in. Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik, uczestnicy czwartej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Para nadal jest małżeństwem. Zakochani już wkrótce po raz kolejny powiedzą sobie „tak”, tym razem staną na ślubnym kobiercu:

Jak oglądam zdjęcia, filmiki, takie wspomnienia zza kulis, to mam łzy w oczach i za każdym razem mówię Wojtkowi, że jak bym miała cofnąć czas, to bym chciała cofnąć czas, żeby jeszcze raz przeżyć ten moment – powiedziała Agnieszka.

Małżonkowie dali też cenną radę uczestnikom, którzy wezmą udział w kolejnych edycjach:

Trzeba być przede wszystkim bardzo otwartym i wiedzieć, po co się idzie do programu. Ja wiedziałam, że szukam miłości, nie szłam tam dla zabawy, dla popularności, tylko widziałam, że chciałabym męża.

Przed studiem Dzień Dobry TVN pojawili się paparazzi, którzy sfotografowali kilka gwiazd. Wśród nich nie brakowało prowadzących, a także gwiazd takich jak m.in. Lara Gessler oraz Krzysztof Hanke. Córka Magdy opowiedziała o macierzyństwie.

Zdjęcia w galerii.


Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×