Gwiazdy przed studiem śniadaniówki TVN: Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Anna Jurksztowicz

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skiba, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska. Gwiazdy pojawiły się we wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN. Jak prezentowały się przed studiem?

Dzień Dobry TVN jest porannym programem, który cieszy się sporą popularnością wśród widzów. To oni włączają swoje odbiorniki o godzinie 8:00 i przez kolejne godziny obserwują ciekawe rozmowy z zaproszonymi gośćmi, oglądają inspirujące reportaże, a także śledzą kulinarne ciekawostki.

Gwiazdy wtorkowego wydania Dzień Dobry TVN

W śniadaniówce regularnie pojawiają się materiały, których bohaterami są znane i lubiane postaci show-biznesu. Znane osoby dzielą się szczególnymi momentami z życia prywatnego, a także zabierają głos w ważnych sprawach. Nie inaczej było we wtorek, gdy na antenie gościło kilka lubianych nazwisk.

Wyemitowano m.in. wideo, w którym Anna Powierza opowiedziała o mamie, która niedawno zmarła na raka. Aktorka nawiązała też do swojej córeczki, Helenki:

 Ja w ogóle bardzo długo nie chciałam mieć swojego dziecka. Nie czułam tego. Natomiast jak już wreszcie zaszłam w ciążę, to moja mama mi powiedziała: „Aniu nic się nie bój, bo małe dziecko jest jak taki mały piesek”, a ja zawsze kochałam zwierzęta. To była taka pierwsza rada, którą dostałam od mojej mamy. Druga to było to, żeby być szczęśliwą mamą, bo tylko wtedy można mieć szczęśliwe dziecko. Żebym nie zapominała o sobie.

W studiu Dzień Dobry TVN gościły m.in. Magdalena Lamparska oraz Olga Bołądź. Promowały Gerlsy, fundację, w której kobiety mogą mówić swoim głosem o własnych sprawach i sprawach dla nich ważnych. Opowiedziały o nowych inicjatywach i projektach, które organizują. Gdy wyszły ze studia, natknęły się na fotoreporterów.

Lamparska postawiła na pomarańczową kurtkę, pod którą ubrała elegancką koszulę. Połączyła ją z niebieskimi spodniami i zielonymi mokasynami. Sięgnęła też po jasną torebkę.

Magdalena Lamparska, Jowita Radzińska - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Magdalena Lamparska, Jowita Radzińska – gwiazdy Dzień Dobry TVN

Z kolei Olga Bołądź postawiła na czerń. Wybrała bluzkę z odsłoniętymi ramionami, którą połączyła z oversize’ową marynarką, a także ze skórzanymi spodenkami. Odsłoniła zgrabne nogi.

Olga Bołądź - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Olga Bołądź – gwiazdy Dzień Dobry TVN

To jednak niejedyne gwiazdy przyłapane przed studiem. Oprócz wymienionych pań pojawili się także: Krzysztof Skiba, Jacek Jędrzejak, Anna Jurksztowicz.

Zdjęcia w galerii.


scena z: Anna Jurksztowicz, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Anna Jurksztowicz, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Anna Jurksztowicz - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Anna Jurksztowicz - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Olga Bołądź - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Olga Bołądź - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×