Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Cannes 2017: Gwiazdy poza czerwonym dywanem. Jak wyglądają na co dzień? Cara Delevingne, Emily Ratajkowski, Jessica Chastain

Cannes 2017 gwiazdy na co dzień
Cannes 2017


Gwiazdy spacerują po Cannes

17 maja w Cannes rozpoczął się Festiwal Filmowy, w którym udział bierze cała plejada gwiazd kinematografii. Na kilka dni do europejskiej stolicy filmu przyleciało mnóstwo postaci na co dzień brylujących na imprezach w Hollywood.

Dla paparazzi to doskonała okazja do spotkania aktorów, modelek czy piosenkarek w codziennych sytuacjach. W końcu położone na Lazurowym Wybrzeżu miasteczko uchodzi za jedno z najpiękniejszych w południowej części Francji.

Dzisiaj, tuż przed wieczorną imprezą, ulicami Cannes spacerowały np. ambasadorska L’Oreal Paris Susan Sarandon, ubrana na czarno Emily Ratajkowski, Jessica Chastain w kombinezonie czy stylowa Cara Delevingne w czerwonym berecie.

Co warto zobaczyć w Cannes?

W Cannes oprócz pięknych i różnorodnych plaż można zobaczyć m.in. Musée de la Castre (muzeum należące niegdyś do francuskich mnichów), urokliwe Stare Miasto czy znajdujące się w pobliżu Wyspy Leryńskie. W niewielkim, słynnym kurorcie nie brakuje też luksusowych butików, sklepów z pamiątkami i restauracji cenionych przez najpopularniejszych kreatorów smaku.

Cannes 2017: Zjawiskowa Grażyna Torbicka na spotkaniu z Susan Sarandon! Nawet na co dzień zachwyca elegancją!

Otwarcie Festiwalu Filmowego w Cannes 2017: Jessica Chastain, Bella Hadid, Emily Ratajkowski, Julianne Moore, Uma Thurman

Jessica Chastain na spacerze w Cannes 2017

Jessica Chastain na spacerze w Cannes 2017

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×