Cannes 2017: Gwiazdy poza czerwonym dywanem. Jak wyglądają na co dzień? Cara Delevingne, Emily Ratajkowski, Jessica Chastain

Cannes 2017 gwiazdy na co dzień

Cannes 2017 gwiazdy na co dzień

Gwiazdy spacerują po Cannes

17 maja w Cannes rozpoczął się Festiwal Filmowy, w którym udział bierze cała plejada gwiazd kinematografii. Na kilka dni do europejskiej stolicy filmu przyleciało mnóstwo postaci na co dzień brylujących na imprezach w Hollywood.

Dla paparazzi to doskonała okazja do spotkania aktorów, modelek czy piosenkarek w codziennych sytuacjach. W końcu położone na Lazurowym Wybrzeżu miasteczko uchodzi za jedno z najpiękniejszych w południowej części Francji.

Dzisiaj, tuż przed wieczorną imprezą, ulicami Cannes spacerowały np. ambasadorska L’Oreal Paris Susan Sarandon, ubrana na czarno Emily Ratajkowski, Jessica Chastain w kombinezonie czy stylowa Cara Delevingne w czerwonym berecie.

Co warto zobaczyć w Cannes?

W Cannes oprócz pięknych i różnorodnych plaż można zobaczyć m.in. Musée de la Castre (muzeum należące niegdyś do francuskich mnichów), urokliwe Stare Miasto czy znajdujące się w pobliżu Wyspy Leryńskie. W niewielkim, słynnym kurorcie nie brakuje też luksusowych butików, sklepów z pamiątkami i restauracji cenionych przez najpopularniejszych kreatorów smaku.

Cannes 2017: Zjawiskowa Grażyna Torbicka na spotkaniu z Susan Sarandon! Nawet na co dzień zachwyca elegancją!

Otwarcie Festiwalu Filmowego w Cannes 2017: Jessica Chastain, Bella Hadid, Emily Ratajkowski, Julianne Moore, Uma Thurman

Jessica Chastain na spacerze w Cannes 2017

Jessica Chastain na spacerze w Cannes 2017

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem

Cara Delevingne w Cannes 2017 z czerwonym beretem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×