Szukaj

Ekipa Top Model na imprezie z J.Lo i Kris Jenner! Tak bawili się na luksusowym after party w LA po American Music Awards 2018!

top Model, afterparty American Music Awards AMA 2018 zdjęcia

top Model, afterparty American Music Awards AMA 2018 zdjęcia

Jury Top Model na after party po American Music Awards 2018

Rozdanie tegorocznych nagród American Music Awards przeszło do historii. Na czerwonym dywanie i w trakcie uroczystej gali w słynnym Microsoft Theatre pojawiła się cała śmietanka towarzyska światowego przemysłu rozrywkowego. Po części oficjalnej, która obfitowała w takie atrakcje jak premiera nowej piosenki Mariah Carey, występ ociekającej seksem J.Lo i wielki triumf Taylor Swift nad Cardi B., przyszła pora na huczne afterparty. Okazuje się, że na zamkniętej imprezie w Los Angeles, która była wysadzona VIP-ami jak korona królowej Elżbiety II kryształami, bawiły się również polskie gwiazdy! A ściślej mówiąc – całe jury Top Model.

W tym roku afterparty po American Music Awards 2018 zostało zorganizowane w bardzo luksusowej restauracji Craig`s, gdzie co rusz paparazzi przyłapują topowe gwiazdy Hollywood na lanczach, romantycznych kolacyjkach i spotkaniach biznesowych.

W ulubionym miejscu lokalnych celebrytów, którzy świętowali zakończenie jednej z najważniejszych muzycznych imprez na świecie, można było spotkać np. Jennifer Lopez, braci Jonas, ślicznego syna-modela Cindy Crawford czy Kris Jenner. Obok żywych legend amerykańskiego show-biznesu brylowali również Dawid Woliński, Marcin Tyska, Joanna Krupa i Katarzyna Sokołowska.

Polska ekipa wyglądała bardzo stylowo. Szczególną sympatią wśród amerykańskich paparazzi cieszyła się – co nie powinno być zaskoczeniem – bardzo popularna w Kalifornii Dżoana. Równie duże zainteresowanie wśród gapiów i zagranicznych gwiazd wzbudził szalenie przystojny Marcin Tyszka, który w branży mody uchodzi za jednego z najzdolniejszych i najbardziej cenionych fotografów na świecie. Wystarczy przypomnieć, że Polak pracował z największymi tuzami – Karoliną Kurkovą, księżną Alby czy Ritą Orą, która tego wieczoru również błyszczała na gali AMAs, a później na close party.

Warto zaznaczyć, że w lokalach takich jak Craig`s, obsługa bardzo dba o anonimowość swoich gości. Z pewnością dlatego na próżno szukać na Instagramie polskich gwiazd snapów z zagranicznymi sławami, ale od czego są paparazzi, którzy zrobili im zdjęcia przed wejściem 🙂

Ciekawą „sesję” znajdziecie w naszej galerii.

Kolorowe gwiazdy na American Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Vanessa Hudgens, Cardi B

Marta Kaczyńska nie powstrzymała namiętności! Paparazzi przyłapali ją na baraszkowaniu z mężem w samochodzie!

Syn Michaela Jacksona o tajnym spotkaniu z Michałem Szpakiem i romansie z Paulą Tumalą! Ale się rozgadał [WIDEO]


Gwiazdy Top Model (Woliński, Tyszka, Krupa, Sokołowska) na afterparty po American Music Awards 2018

Gwiazdy Top Model (Woliński, Tyszka, Krupa, Sokołowska) na afterparty po American Music Awards 2018

Jury Top Model na imprezie w Craig`s

Jury Top Model na imprezie w Craig`s

Joanna Krupa na afterparty po American Music Awards 2018

Joanna Krupa na afterparty po American Music Awards 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×