Gwiazdy sobotniego „Pytania na śniadanie”: Marta Manowska, Joanna Moro, Ida Nowakowska, Maria Szabłowska

Gwiazdy Pytania na śniadanie

Gwiazdy Pytania na śniadanie

Marta Manowska, Joanna Moro, Ida Nowakowska, Maria Szabłowska... Gwiazdy sobotniego wydania Pytanie na śniadanie. Zdjęcia.

Pytanie na śniadanie to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie TVP2. Od kilkunastu lat widzowie zaczynają poranki ze śniadaniówką, a format cieszy się niesłabnącą popularnością. Wszystko to za sprawą interesujących tematów poruszanych na wizji. Gospodarzami jest kilka popularnych par, a wśród nich znajdują się Tomasz KammelIzabella KrzanMaciej Kurzajewski w duecie z Katarzyną Cichopek oraz Małgorzata TomaszewskaAleksander Sikora.

Z kolei sobotnie wydanie poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. Kogo gościli w studiu?

Gwiazdy sobotniego wydania Pytanie na śniadanie

Weekendowe wydania śniadaniówek cieszą się szczególnie wysoką oglądalnością, więc i znani goście chętnie zasiadają na kanapach. W sobotę w Pytaniu na śniadanie pojawili się: Marta Manowska, Joanna Moro, Maria Szabłowska, Agata Załęcka, Robert Koszucki, Natalia Maszkowska.

Marta Manowska, która od lat jest jedną z największych gwiazd TVP, powiedziała o fenomenie hitowych programów, które jest dane jej prowadzić. Przypomnijmy, że jest gospodynią takich formatów, jak Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości.

Dziennikarka kiedyś także miała szansę dołączyć do obsady Pytania na śniadanie. O wszystkim powiedziała naszej reporterce.

Nikt nie mówi, że ja bardzo dawno nie dostałam takiej propozycji, aby spróbować swoich sił. Ale każdy z nas ma w telewizji swoją działkę. I to jest potęga tej stacji. To, że programy są robione ze sztuką telewizyjną, że są ważne, że są o czymś. Dla mnie mądrością stacji jest to, żeby tak wykorzystać charaktery i osobowości poszczególnych prowadzących, żeby stworzyć najbogatszą ofertę – zaczęła gwiazda.

Marta czuje się usatysfakcjonowana tematyką, którą porusza w swoich programach:

Wydaje mi się, że osoba, która prowadzi program, który jednak jest lifestyle’owy, ale w którym pojawiają się też tematy życiowe, codzienne z pogranicza zdrowia i urody – to powinny być osoby sprofilowane w taki sposób, że mają w sobie dużą energię życiową, radość, mają tendencję do budzenia drugiego człowieka. Trochę jest tak, że program poranny nas budzi i zaczyna z nami dzień. Ja się czuję dobrze w tym, gdzie jestem. Że mogę sobie poruszać tematy mocno głębokie.

Zdjęcia z dzisiejszego wydania śniadaniówki w naszej galerii.


Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Joanna Moro - Pytanie na śniadanie

Joanna Moro - Pytanie na śniadanie

Marta Manowska - Pytanie na śniadanie

Marta Manowska - Pytanie na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×