Gwiazdy sobotniego wydania „DDTVN”: Małgosia Rozenek, Joanna Przetakiewicz, Ewa Błaszczyk, Krzysztof Skórzyński…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Sobotnie wydanie Dzień dobry TVN obfitowało w wizyty gwiazd. Przed studiem pojawili się paparazzi, którzy zrobili mnóstwo zdjęć. Kto o poranku zawitał do śniadaniówki?

Dzień Dobry TVN to program, który kilkanaście lat temu na stałe wpisał się do ramówki TVN. Mało kto już wyobraża sobie, by w inny sposób zaczynać poranek niż od włączenia ulubionej śniadaniówki. Prowadzący za każdym razem zapewniają im bowiem sporą dawkę nowych informacji z kraju i ze świata. Nie brakuje porannego wydania Faktów, aktualnej prognozy pogody, ciekawostek ze świata show-biznesu, czy wreszcie gości.

W ostatnim czasie w porannym formacie do obsady dołączyła nowa para prowadzących. Od miesięcy pojawiały się doniesienia o tym, że w DDTVN na stałe zobaczymy Małgosię Rozenek. Jej zawodowe marzenie spełniło się z końcem sierpnia. Wtedy to właśnie wraz z Krzysztofem Skórzyńskim zadebiutowali przed kamerami. Było to dla niej wydarzenie pełne emocji.

Jeszcze nie wiem jak się czuję. Szczerze mówiąc, jesteśmy z Krzysztofem bardzo zmęczeni. Cała ekipa, wszyscy, cała redakcja, bardzo poważnie podchodziliśmy do etapu przygotowań. Bardzo dużo emocji w to włożyliśmy po rozmowie z naszym szefostwem…

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Sobotni odcinek programu poprowadziła Małgosia z Krzysztofem. Nowy para przed kamerami czuje się już bardzo swobodnie. Udało im się stworzyć znakomity duet, który zyskuje sympatię widzów.

W dzisiejszym odcinku Małgosia nie pojawiła się sama, a zabrała ze sobą maleńką Franczeskę. Suczka rasy chihuahua wystąpiła z nią przed kamerami. Ze swoim stadem czworonogów do programu zawitała też Joanna Przetakiewicz.

Ponadto w śniadaniówce gościły także: Maria Peszek, Halinka Mlynkova i Ewa Błaszczyk. Dla paparazzi był to znakomity moment, żeby pojawić się przed studiem i zrobić gwiazdom kilka nowych zdjęć.

Najwięcej uwagi skupili oni oczywiście na Małgosi Rozenek. Prowadząca śniadaniówkę postawiła dzisiaj na kolor brązowy. Miała na sobie eleganckie spodnie z wysokim stanem, golf w tym samym kolorze, pasujące do wszystkiego szpilki i długi skórzany płaszcz.

Zdjęcia gwiazd z dzisiejszego wydania programu zobaczycie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×