Gwiazdy sobotniego wydania „DDTVN”: Paulina Krupińska, Przemek Kossakowski, Agata Wiśniewska

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska, Przemek Kossakowski, Agata Wiśniewska... Gwiazdy w sobotni poranek pojawiły się w studiu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od dawna umila widzom poranki. Chociaż w porównaniu do pierwszego odcinka zmienił się wygląd studia, zmodyfikowano logo oraz skład redakcji, niezmienne pozostały ciekawe wątki, które pojawiają się w porannym paśmie. Wśród nich nie brakuje tych związanych z gwiazdami.

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Nie inaczej było w sobotę, gdy wyemitowano materiały dotyczące znanych osób. Jedną z bohaterek była Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury, która niedawno zadebiutowała z wystawą sztuki. Na antenie śniadaniówki wypowiedziała się na temat relacji, jakie łączą ją z ojcem. Zdradziła, że po odejściu mamy, bardzo długo była zła. Dopiero po czasie dojrzała do tego, by wyłączyć negatywne emocje:

Wyrzuty, no bo przecież to są dorośli ludzie, oni powinni wiedzieć, jak się zachować, powinni mieć odpowiedzi na wszystkie pytania. Ale z czasem, jak sama stałam się doroślejsza, to zauważyłam, że my wszyscy tak naprawdę udajemy, że jesteśmy dorośli, a robimy to, co uważamy, że jest w porządku.

Cezary powiedział, że jego córka była bardzo barwnym dzieckiem z niemal nieograniczoną wyobraźnią. Anastazja odparła, że stało się to tak dlatego, że gwiazdor wiele jej zabraniał. Przez to nauczyła się kombinować:

 Wtedy, jako ojciec, dostawałem takiej żyły – powiedział Cezary Pazura.

W studiu pojawił się też Przemek Kossakowski. Gdy opuścił budynek, stanął twarzą w twarz z paparazzi. Tym razem uwagi nie przyciągała jego stylizacja, a pojazd, którym się porusza.

Przemek Kossakowski – gwiazdy Dzień Dobry TVN

Uwagę fotoreporterów przyciągnęła też Paulina Krupińska, która wybrała stylizację idealnie wpisującą się w trendy. Ubrała się w jasny płaszcz zapinany na guziki i przepasany paskiem. Dobrała do niego dżinsy z szerokimi nogawkami. Sięgnęła też po skórzane buty. Postawiła na profesjonalny makijaż oraz rozpuszczone włosy.

Oprócz wymienionych osób, przed studiem Dzień Dobry TVN przyłapano takie nazwiska jak m.in. Ralph Kaminski, Daria, Agata Wiśniewska, Damian Michałowski.

Zdjęcia w galerii.


Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Przemek Kossakowski - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Daria - gwiazdy Dzień Dobry TVN

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×