Gwiazdy sobotniego wydania „DDTVN”: Daria, Maciej Zakościelny, Cezary Pazura. Zdjęcia paparazzi

Gwiazdy sobotniego wydania DDTVN

Gwiazdy sobotniego wydania DDTVN

Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Sobotnie wydanie programu odwiedzili m.in.: Daria, Maciej Zakościelny, Cezary Pazura. Jak wyglądali?

Dzień Dobry TVN to program, który emitowany jest od 17 lat. Magazyn umila poranki w domach milionów Polaków, dlatego wielu z nich nie wyobraża sobie innego rozpoczęcia dnia, niż włączenie TVN-u. Od samego początku gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę widzów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wizyty gwiazd, które informują o tym, co u nich słychać oraz zdradzają szczegóły dotyczące ich nowych projektów.

Prowadzący zapraszają na kanapę także specjalistów m.in. lekarzy, dietetyków, psychologów czy stylistów, którzy służą dobrą radą. Zwieńczeniem każdego odcinka jest występ artysty. Z uwagi na to, że program emitowany jest na żywo, często mają miejsce nieoczekiwane zwroty akcji. Jakiś czas temu w studiu doszło do oświadczyn, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN poprowadzili Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski. Kogo gościli dziś na kanapie?

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Jedną z gwiazd sobotniego wydania Dzień Dobry TVN była Daria, która kilka tygodni temu walczyła o reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji w Turynie. Młoda artystka była faworytką. Ostateczny głos należał do jury oraz widzów, którzy wybrali Krystiana Ochmana.

Mimo tego piosenkarka robi ogromną karierę w kraju. Niedawno ukazał się jej nowy singiel pt. Never Ending Story, który premierowo wykonała na scenie śniadaniówki. 26-latka nie ukrywała zadowolenia tym, jak ugościli ją prowadzący:

Dziękuję za wspaniałe przyjęcie – napisała na Instagramie.

Wokalistka tego dnia postawiła na czarny, skórzany kombinezon oraz wysokie kozaki w tym samym kolorze. Kiedy wychodziła ze studia, narzuciła na siebie srebrną kurtkę z futerkiem na kapturze. Przed wejściem czekali na nią fani, którzy wręczyli jej kwiaty.

Czyhający paparazzi zauważyli także Cezarego Pazurę. Aktor został sfotografowany, kiedy parkował auto. Podobnie jak Daria, postawił na ciepłą stylizację. Głowę zakrył bandaną.

Przed studiem Dzień Dobry TVN zrobiono zdjęcia także takim gwiazdom jak: Maciej Zakościelny, Olga Borys, Wojciech Majchrzak oraz prowadzącym, a dzisiaj byli nimi: Paulina KrupińskaDamian Michałowski.

Zdjęcia dostępne są w naszej galerii. Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej?


Cezary Pazura pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Cezary Pazura pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Olga Borys, Wojciech Majchrzak pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Olga Borys, Wojciech Majchrzak pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Daria pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Daria pod studiem DDTVN | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×