Gwiazdy sobotniego odcinka „DDTVN”: Kasia Sawczuk, Magdalena Boczarska, Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski…

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

W sobotę przed studiem Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo gwiazd. Oczywiście nie zabrakło też paparazzi, którzy tylko czekali, żeby zrobić nowe zdjęcia. Zobaczycie je w naszej galerii.  

Dzień Dobry TVN to jeden z najchętniej oglądanych programów w ramówce TVN. Od kilkunastu lat niezmiennie pojawia się na antenie i nie może narzekać na brak zainteresowania widzów. W studiu każdego dnia nie brakuje bowiem ciekawych tematów i wielu gości. Zwłaszcza weekendowe wydania programu przyciągają przed telewizory sporą ilość widzów. Tak było w sobotę, gdy przed budynkiem stacji pojawiło się sporo znanych twarzy.

Nie obyło się też bez paparazzi. Ci zdecydowanie skupili uwagę na ciężarnej Sylwii Przybysz, która do programu przyszła ze swoim mężem, Jankiem Dąbrowskim. Celebrytka nie zdołała ukryć ciążowego brzuszka pod długim płaszczem.

Przypomnijmy, że młode małżeństwo niedawno podzieliło się szczęśliwą nowiną. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyszła mama opowiedziała o trzeciej ciąży i mieniu, jakie wybrali dla kolejnego dziecka.

Oczywiście. Chociaż nie jest to łatwe, bo za każdym razem czuję ogromną presję, że jest to coś poważnego- w końcu wybieramy imię dla dziecka na całe życie. Mamy w planach imiona, ale nie zdradzimy – dodała.

Gwiazdy Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

W sobotnim odcinku Dzień Dobry TVN nie zabrakło też innych gwiazd. Oprócz młodych małżonków gościem w śniadaniówce był też Artur Gadowski. Poranny program, który poprowadzili dzisiaj Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik odwiedziły także Kasia Sawczuk i Magdalena Boczarska. Gwiazdy promowały wspólnie promowały film Heaven in Hell.

Film opowiada o trudnej relacji pomiędzy matką i córką. O tym, z jakimi problemami mierzą się bohaterki opowiedziała w DDTVN, Magda Boczarska.

Moja bohaterka, […], jest kobietą o bardzo uśpionej emocjonalności, wychodzi z depresji po przeżytej traumie, […], w tej traumie poniekąd tkwiły obie, i obie nie zdają egzaminu na dojrzałość w relacji, […], jestem bardzo dumna z tej naszej relacji, jak nam się udało przez cały film przeprowadzić – powiedziała w Dzień Dobry TVN Magdalena Boczarska.

Przed budynkiem śniadaniówki czekali oczywiście paparazzi. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wyglądały wszystkie gwiazdy dzisiejszego odcinka.


Artur Gadowski

Artur Gadowski

Artur Gadowski

Artur Gadowski

Kasia Sawczuk i Magdalena Boczarska

Kasia Sawczuk i Magdalena Boczarska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×