Gwiazdy sobotniego wydania „DDTVN”: Małgorzata Foremniak, Sandra Kubicka, Małgorzata Potocka

Małgorzata Foremniak, Sandra Kubicka

Małgorzata Foremniak, Sandra Kubicka

W sobotnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN pojawiły się gwiazdy. Kto w weekend odwiedził śniadaniówkę? Zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od 2005 roku umila poranek w wielu polskich domach. Program śniadaniowy gromadzi przed odbiornikami miliony osób. Każdego dnia poruszane są ciekawe tematy dotyczące codziennego życia i najbardziej aktualnych spraw zarówno w kraju, jak i na świecie. W studiu nie brakuje ekspertów, którzy służą radami. Jest również kącik kulinarny, w którym krok po kroku zawodowi kucharze pokazują, jak przygotować daną potrawę. Na koniec każdego odcinka przewidziany jest występ muzyczny.

Popularny program chętnie odwiedzają też gwiazdy, które opowiadają o kulisach życia codziennego oraz o nowych zawodowych wyzwaniach. Tak było też w dzisiejszym odcinku. Kto pojawił się w sobotę w Dzień Dobry TVN?

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

Producenci porannego magazynu kilka dni temu dali zagwostkę swoim fanom. Za pośrednictwem konta na Instagramie zapytali, kto według nich zastąpi Marcina Prokopa w sobotnim wydaniu programu. Dziś nadeszło rozwiązanie tej zagadki. Dorocie Wellman towarzyszyła Ewa Drzyzga, która na co dzień występuje w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak. Internauci byli miło zaskoczeni takim obrotem spraw:

 • Dziewczyny wymiatają, też było super.
 • Oby więcej takich duetów. Pozdrawiam.
 • Również mi się podobało. Panią Ewę również lubię. Obie Panie klasa sama w sobie!

Prowadzące gościły dziś na kanapie m.in. Małgorzatę Foremniak. Aktorka przybyła do studia, by zdradzić nieco więcej na temat swojej roli w filmie Sonata. Za grę w produkcji otrzymała nominację w kategorii Aktorka roku na festiwalu Mastercard OFF Camera. Gwiazda nie ukrywała zadowolenia tym faktem:

Wspaniale się czuję. Wszyscy się cieszymy, bo film dostał dużo nominacji. To znaczy, że się podobał, przekonał widzów do siebie, zapadł gdzieś głęboko w sercu, a chyba o to tak naprawdę chodzi – opowiadała na kanapie Dzień Dobry TVN.

Aktorce niemal cały czas towarzyszył szeroki uśmiech na twarzy, co uwiecznili czyhający przed studiem paparazzi. Małgosia tego dnia postawiła na elegancką kreację. Nałożyła białą marynarkę oraz spodnie w tym samy kolorze. Całość dopełniła torebką, okularami przeciwsłonecznymi oraz czarnymi butami.

Poza nią w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN pojawiły się – Sandra Kubicka oraz Małgorzata Potocka.

Zdjęcia sprzed studia dostępne są w naszej galerii.


Małgorzata Foremniak w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Małgorzata Foremniak w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Małgorzata Foremniak w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Małgorzata Foremniak w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Sandra Kubicka w sobotnim wydaniu DDTVN | fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Gwieździste niebo nad Polską podupadło, właściwie zgasło.

 • Ana pisze:

  M.Foremniak super,świetnie wygląda.Kubicka jest młoda,śliczna,zgrabna,we wszystkim wygląda ładnie.Pani M.Potocka to świetna babka.Niestety w tym co ma na sobie,nie wygląda dobrze.Dżinsy ok.ale bluzka i ta kurteczka,za małe.Nie wygląda to dobrze.Szkoda,mogłaby lepiej.

 • Gośćddd pisze:

  Sandra Kubicka…, a w tyle bohaterka drugiego planu… Szara rzeczywistość

 • Gość pisze:

  Pani Potocka nie wygląda na byłą tancerkę.Nie poddaje się wiekowi i to jest super!!!Sandra garniturek mega,a czy nie za wcześnie na sandałki?Małgosia też bardzo ładnie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×