Gwiazdy przed studiem „DDTVN”. Mateusz i Magda Gesslerowie, a także byłe Wiśniewskiego: Mandaryna i Świątczak

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Tłum gwiazd pojawił się w niedzielne przedpołudnie przed studiem Dzień Dobry TVN. Fotoreporterzy zrobili im serię zdjęć. Kto był na miejscu?

Dzień Dobry TVN to program, który zadebiutował na antenie wiele lat temu. Śniadaniówka od samego początku przyciąga przed telewizory sporą liczbę widzów. Wiele osób nie wyobraża już sobie, aby inaczej rozpocząć dzień, niż od kubka ciepłej kawy i spędzeniu przedpołudnia, patrząc w odbiornik. W programie zawsze znajdą bowiem dawkę świeżych informacji z kraju i ze świata. Tutaj mogą obejrzeć pierwsze wydanie Faktów, czy prognozę pogody.

Szczególnie ciekawe są weekendowe wydania. Pojawiają się w nich nie tylko eksperci, ale również osoby znane i lubiane. Gwiazdy często opowiadają o swoich projektach, życiu prywatnym, a nawet dają występy specjalnie dla widzów porannego formatu.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym wydaniu programu pojawiła się cała plejada gwiazd. Paparazzi zrobili im zdjęcia przed wejściem do studia TVN. Jak zaprezentowały się poszczególne osoby?

Przemysław Bluszcz dał się sfotografować we fioletowym komplecie dresowym, kolorowym kapeluszu i w grubych, nieco hipsterskich okularach. Mateusz Gessler zapozował do zdjęć w czarnym outficie: kurtce, koszuli i spodniach. Anna Świątczak pokazała się w skórzanej kurtce, spodniach w zebrę i sportowych sneakersach. Mandaryna z kolei w płaszczu, białej koszuli i spódniczce. Jej look dopełniały skórzane kozaki.

Obie przywołane panie, byłe żony Michała Wiśniewskiego, pojawiły się w programie razem. Przed wyjściem ze studia przytulały się i żegnały z sobą. Przypomnijmy, że obie kooperują muzycznie. Dały zresztą krótki pokaz zdolności wokalnych w samym formacie.

Największą furorę zrobiła Magda Gessler (ciotka przywołanego już Mateusza). Restauratorka brylowała w białej koszuli, wzorzystym płaszczu, krótkich leginsach i w sandałach na obcasie. Do tego trzymała w dłoni białą torbę, a na nosie miała czarne okulary.

Która z gwiazd najbardziej się wam spodobała?


Przemysław Bluszcz. DDTVN

Przemysław Bluszcz. DDTVN

Przemysław Bluszcz. DDTVN

Przemysław Bluszcz. DDTVN

Mateusz Gessler. DDTVN

Mateusz Gessler. DDTVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wystarczy być byłą Wisniewskiego i już jest sie osoba znana i popularna .Masakra .
  No jeszcze gdyby to byl ktos , kto cos osiagnal , ale Wisniewski ?

 • Gość pisze:

  Magda Gesler w tej peruce wygląda koszmarnie!!!!!!!

 • Docent Furman pisze:

  Marni, próżni i lewaccy celebryci tefałenowscy…. Żenada!

 • Gość pisze:

  Pani Gessler dramatyczne włosy
  Nikt nie może wytłumaczyć,ze są tandetne?

 • Keti pisze:

  Jest i Madzia, mój słodki pudelek 😉

 • Gość pisze:

  A przepraszam , która z tych osób to gwiazda ? Bo nie kojarzę …

 • Gość Felixa pisze:

  Jaka stacja takie gwiazdy. Ta szczujnia zatrudnia patocelebrytów i wszelkiego rodzaju odpady, tj takich co odpadli skądś , z jakiejś innej stacji. Wystarczy, że ktoś nadaje na rząd a miejsce już się znajdzie.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia notatka tik taka moto lady i auto hero technologia vs surowce a wygrywa rainbow prawda aga ha ha hay all hay wcale nie wyglądasz jak szm..ta byłem tu królem zanim twoim odbiciem byli emigranci król musi zachować się jak krół źeby tylko spała tato nie to bakłaźanie ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×