Gwiazdy niedzielnego wydania „DDTVN”: Muniek Staszczyk, Anna Kalczyńska, Marcin Bosak…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

W niedzielny poranek sporo gwiazd zdecydowało się odwiedzić studio Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi natychmiast pojawiły się w sieci. Kto odwiedził śniadaniówkę?

Dzień Dobry TVN na antenie pojawia się od kilkunastu lat. Telewizja śniadaniowa na stałe wpisała się już w ramówkę stacji, a wielu widzów nie wyobraża sobie by mogło inaczej zacząć dzień. Program jest emitowany przez cały tydzień, a prowadzi go kilka par. Na ekranie możemy zobaczyć: Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę, Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera, Marcina Prokopa i Dorotę Wellman, Damiana Michałowskiego i Paulinę Karpiel. Niedzielne wydanie poprowadzili natomiast Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, który w duecie pracują już od kilku lat i świetnie dogadują się na wizji.

W porannym paśmie poruszane są najróżniejsze tematy od polityki, przez prawo, po modę. Weekendowe wydania zawsze obfitują w wizyty gwiazd. To właśnie wtedy znani i lubiani mają więcej czasu i mogą opowiedzieć o swoich planach przed kamerami. Kto pojawił się w niedzielnym wydaniu programu?

Dzień Dobry TVN: Gwiazdy niedzielnego wydania programu

Codziennie przed budynkiem w centrum Warszawy, gdzie nagrywana jest śniadaniówka licznie gromadzą się paparazzi. Wizyty znanych nazwisk są bowiem dla nich okazją do zrobienia nowych zdjęć. W niedzielę rano do programu zawitała między innymi Kasia Sokołowska. Jurorka programu Top Model spodziewa się pierwszego dziecka, dlatego to właśnie na niej skupiły się wszystkie aparaty.

Pod żółtym garniturem pięknie odznaczały się jej krągłości. W towarzystwie uczestniczek poprzedniej edycji opowiedziała ona o nowej odsłonie modowego show, a także co nieco o swojej ciąży i przyjęła oficjalne gratulacje na antenie. Nie ukrywała wielkiej radości, którą chce się dzielić z fanami.

Bardzo dziękuję. Ja mam wrażenie, że matkuję już od dawna, więc ja do tej roli czuję się naprawdę dobrze przygotowana, aczkolwiek zdarzył się cud. Mówię o tym głośno, więc teraz mogę o tym mówić i chcę o tym mówić i dzielić się tym – wyznała.

Przed studiem pojawili się także: Marcin Bosak, Marcin Miller, Patrycja Sobolewska, Nicole Akonchong, Muniek Staszczyk, Anna Kalczyńska Piotr Głowacki i Janek Benedek. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Marcin Bosak

Marcin Bosak

Marcin Bosak

Marcin Bosak

Muniek Staszczyk

Muniek Staszczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×