Gwiazdy przed studiem „DDTVN”: Anna Wyszkoni, Stefan Hula z rodziną, Joanna Krupa, Paulina Krupińska…

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN nie zabrakło gwiazd. Paparazzi zrobili wiele zdjęć, które zobaczycie w naszej galerii. Kto pojawił się w programie?

Dzień Dobry TVN to program, który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Śniadaniówka gromadzi przed telewizorami prawdzie tłumy, które zainteresowane są najświeższą porcją informacji z kraju i ze świata. W programie poruszane są najróżniejsze tematy. Nie brakuje wydań serwisów informacyjnych, przeglądu prasy, prognozy pogody, reportaży, czy też ciekawostek o gwiazdach.

Na antenie pojawiają się bardzo aktualnie problemy, a także sporo rozrywki. Omawiane są między innymi najnowsze trendy w modzie, czy makijażu, a także poruszanych jest sporo tematów dotyczących codziennego życia. Nie brakuje też wizyt ciekawych gości. Wśród nich są specjaliści z najróżniejszych dziedzin, ale także gwiazdy, u których akurat dzieje się coś ciekawego.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

W weekendowych wydaniach programu pojawia się sporo gości, a zwłaszcza gwiazd, które mają wtedy czas by zajrzeć do śniadaniówki. Jest znakomita szansa dla paparazzi, aby zrobić im nowe zdjęcia. W niedzielny poranek przed budynkiem, w którym nagrywany jest format, pojawiło się sporo osób.

Największe zainteresowanie wśród fanów i reporterów wzbudziła wizyta Joanny Krupy i jej siostry Marty Andretti. Modelka przyleciała kilka dni temu do Polski, gdzie zajęła się pomocą dla uchodźców z Ukrainy.

W programie nie zabrakło też innych gwiazd. Na kanapach porannego formatu zasiadła między innymi Anna Wyszkoni. Wokalistka opowiedziała fanom o swojej walce z nowotworem.

Zakładamy piękne sukienki, kupujemy sobie prezenty. To jest forma walki i szukania tej siły w sobie. Uważam, że możemy mieć wsparcie całego świata, ale jeśli my same tego nie przerobimy, same sobie nie powiemy „dam radę”, to wsparcie nie będzie nic warte – mówiła o najtrudniejszej walce, jaką musiała stoczyć.

Przed budynkiem paparazzi udało się sfotografować także: Barbarę Kurdej-Szatan, Damiana Michałowskiego, Paulinę Krupińską i Stefana Hulę, który do programu zabrał całą rodzinę. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×