Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN: Maciej Stuhr, Damian Michałowski, Daria Ładocha…

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy pojawiły się dzisiaj przed budynkiem Dzień Dobry TVN. Sprawdźcie, kto w sobotni poranek odwiedził śniadaniówkę. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Dzień Dobry TVN to program, który już od pierwszego odcinka cieszy się ogromną popularnością. Pomimo upływu lat cały czas gromadzi przed telewizorami sporą widownię. Każdy bowiem może w nim znaleźć coś dla siebie. Na antenie pojawiają się reportaże, najnowsze informacje z kraju i ze świata poranne wydanie Faktów i pogody, a także liczni goście. Wśród niech nie brakuje także gwiazd, które zwłaszcza w weekendy znajdują czas na to, by zawitać do studia porannego formatu.

Wizyty znanych i lubianych na antenie, to zawsze świetna okazja dla paparazzi, którzy tylko czekają, by zrobić zarówno prowadzącym, jak i ich gościom nowe zdjęcia. Tak też było dzisiejszego przedpołudnia, gdy na ulicach Warszawy pojawiły się gwiazdy goszczące w show, a także gospodarze formatu. Kto odwiedził śniadaniówkę w sobotni poranek.

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

W Sobotę tuż przed budynkiem stacji TVN można było spotkać między innymi Macieja Stuhra. Aktor opowiedział na antenie o nowym filmie ze swoim udziałem. W produkcji Powrót do tamtych dni wciela się on w postać Alka, czyli alkoholika, który po latach emigracji wraca do żony i nastoletniego syna.

Od początku wiedziałem, że muszę dobrze odrobić lekcje i postarać się, bo ktoś mi daje szansę, jakiej być może nigdy nie miałem – mówił o przygotowaniach do roli.

Przed budynkiem Maciek został sfotografowany, gdy w pośpiechu pędził być może na kolejne spotkanie. Uśmiechy do obiektywu rozdawali także Damian Michałowski, który był gospodarzem dzisiejszego odcinka, ale także dietetyczka Daria Ładocha, która w mroźny poranek po prostu promieniła. Roześmiana gwiazda miała na sobie ciepły pikowany płaszcz w pomarańczowym kolorze, który zdecydowanie w szarą pogodę dał ogromny powiew świeżości. Ponadto przed studiem paparazzi sfotografowali także Jana Englerta.

Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Maciej Stuhr

Maciej Stuhr

Damian Michałowski

Damian Michałowski

Jan Englert

Jan Englert

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×