Gwiazdy „Dzień Dobry TVN”: Sara James, Edyta Zając, Agnieszka Woźniak-Starak… Zdjęcia paparazzi

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

W sobotę o poranku w Dzień Dobry TVN pojawiło się kilka znanych nazwisk. Oczywiście nie zabrakło też paparazzi, którzy czekali na nie ze swoimi aparatami. 

Dzień Dobry TVN to program, który kilkanaście lat temu na stałe wpisał się do ramówki TVN. Już chyba większość widzów nie wyobraża sobie, by w inny sposób zaczynać poranek niż od włączenia ulubionej śniadaniówki. Prowadzący za każdym razem zapewniają im bowiem sporą dawkę nowych informacji z kraju i ze świata. Nie brakuje porannego wydania Faktów, aktualnej prognozy pogody, ciekawostek ze świata show-biznesu, czy wreszcie gości.

Sporo gwiazd pojawia się zwłaszcza w weekendowych wydaniach programu. To właśnie wówczas mają one znacznie więcej czasu na to, aby pojawić się w śniadaniówce i opowiedzieć nieco więcej nie tylko o zawodowych sprawach, ale też życiu prywatnym.

Odcinki, które pojawiają się na ekranie w sobotę i niedzielę cieszą się też większą oglądalnością. Okazuje się, że Polacy jeszcze chętniej wolne dni zaczynają od włączenia ulubionego porannego formatu.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Pierwszy w ten weekend odcinek Dzień Dobry TVN poprowadziły w duecie Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak. Doświadczone dziennikarki od lat współpracują ze stacją i cieszą się sporą sympatią widzów. Od samego rana ugościły w studiu sporo znanych nazwisk.

Również dla paparazzi była to świetna okazja do tego, aby zrobić kilka nowych zdjęć. Najbardziej skupili się oni zdecydowanie na Edycie Zając, która już za dwa dni zadebiutuje jako prowadząca nowe miłosne reality show, czyli True Love.

Do sieci trafiły także zdjęcia innych gwiazd, a fotoreporterom udało się uchwycić muzycznego gościa, czyli Sarę James, a także: Agnieszkę Woźnik-Starak, czy Aleksandrę Król. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

True Love. Klaudia El Dursi o programie Edyty Zając

Kilka tygodni temu reporterka Jastrząb Post przeprowadziła wywiad z Klaudią El Dursi. Program Hotel Paradise, który do tej pory prowadziła, zniknął z anteny na rzecz True Love, w którym zobaczymy Edytę Zając. Czy to dla niej konkurencja?

Nie, wydaje mi się, że to absolutnie jest konkurencja, to jest zupełnie inny format i nie ma powodów, żebyśmy czuły jakieś zagrożenie ze swojej strony.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Aleksandra Król

Aleksandra Król

Sara James

Sara James

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×