Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Koroniewska…

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

W niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN pojawiło się sporo gwiazd: Roksana Węgiel, Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Koroniewska... Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Dzień Dobry TVN to program, który na stałe wpisał się do ramówki stacji TVN. Nawet w czasie pandemii cały czas był prowadzony na żywo. Prowadzący znaleźli sposób na to, by bezpiecznie pracować, a wszystkich ekspertów i gości zapraszali do studia za pomocą wideorozmów. Na szczęście już od kilku miesięcy możliwa jest normalna praca na antenie, a w porannym programie znowu nie brakuje licznych gości.

W studiu pojawiają się eksperci z najróżniejszych dziedzin, którzy poruszają tematy życia codziennego, a także wyjaśniają nurtujące widzów zagadnienia. Oglądający śniadaniówkę mogą się też dowiedzieć, co aktualnie dzieje się w kraju i na świcie. W czasie wakacji DDTVN pojawia się na antenie jedynie weekendy, a nie jak w ciągu całego tygodnia. Wakacyjne wydanie programu obfituje jednak w wiele ciekawych wydarzeń, a także liczne wizyty gości.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

w niedzielnym odcinku nie tylko nie brakowało tematów do rozmów, ale także wielu ciekawych gości. Rano z widzami przywitały się: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, u ich boku pojawił się także Olivier Janiak. Nie zabrakło też wielu ciekawych gości. Na scenie swoją nową piosenką Korona zaprezentowała Roksana Węgiel. Wykonaniem porwała nie tylko całe studio, ale także widzów przed telewizorami.

W studiu śniadaniówki pojawiły się też dzisiaj: Joanna Koroniewska, Malwina Wendzikowska i Katarzyna Szklarczyk. Pierwsza z wymienionych w miniony piątek na gali Hasztagi Roku 2021 otrzymała nagrodę dla Influencerki roku. Niestety nie mogła osobiście odebrać wyróżnienia, a na scenie w imieniu gwiazdy pojawił się jej mąż Maciej Dowbor. Aktorka tego dnia trafiła z młodszą córką Helenką do szpitala. Dziewczynka czuje się już lepiej, a dzisiaj jej mama razem ze zdobytą statuetką pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN

Joanna Koroniewska na wizytę w porannym programie wybrała biały zestaw składający się z dopasowanej spódnicy i krótkiego żakietu. Aktorka wyeksponowała zgrabne nogi i umięśniony brzuch. Na stopy włożyła szpilki w kobaltowym kolorze, które nadały tej stylizacji drapieżnego charakteru. Włosy rozpuściła i lekko pofalowała, a urodę podkreśliła delikatnym makijażem.

Zdjęcia  wszystkich gwiazd dzisiejszego odcinka znajdziecie w naszej galerii.


Malwina Wendzikowska

Malwina Wendzikowska

Malwina Wendzikowska

Malwina Wendzikowska

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×