Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Paulina Krupińska, Katarzyna Łaska, Rafał Zawierucha

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

W Dzień Dobry TVN nie brakowało dzisiaj wizyt znanych gwiazd. W studiu pojawili się aktorzy, którzy razem z prowadzącymi czekają na kolejne rozdanie Oscarów. Zobaczcie zdjęcia, które zrobili paparazzi. 

Dzisiejszego ranka po raz kolejny mogliśmy rozpocząć dzień od kubka ciepłej kawy i ulubionej śniadaniówki na ekranach telewizorów. Już o godzinie 8.00 z uśmiechem na twarzach i sporą dawką dobrego humoru przywitali widzów Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Weekendowe wydanie porannego show przyciągają szczególnie dużą liczbę widzów. To właśnie w wolne dni mają oni zdecydowanie więcej czasu na to, by spędzić leniwy poranek przed ekranem telewizora.

W niedzielę w śniadaniówce nie zabrakło ciekawych reportaży, wiadomości z kraju i ze świata, oraz gości znanych z pierwszych stron gazet, którzy zaszczycili swoją obecnością. Kto odwiedził Dzień Dobry TVN?

Goście przed studiem Dzień Dobry TVN

Dzisiejsze wydanie programu w związku z rozdaniem najważniejszych nagród w przemyśle filmowym, czyli Oscarów odwiedziły znane osobistości świata filmu. Na kanapach śniadaniówki gościli dzisiaj: Rafał Zawierucha, który zagrał w wielkim hicie Pewnego razu w Hollywood, oraz Katarzyna Łaska, czyli jedna z najbardziej znanych aktorek dubbingowych, która w polskiej wersji wykonywała piosenkę Mam tę moc z bajki Disneya – Kraina Lodu. Obydwie produkcje, w których wzięli udział, mają na swoim koncie te prestiżowe statuetki.

Nasza oscarowa ekipa gotowa na dzisiejszą galę. Macie swoich faworytów? Będziecie oglądać?

Wizyty gwiazd studiu TVN zawsze są świetną okazją dla fotoreporterów. Paparazzi już od rana czekają tylko na to, by zrobić im nowe zdjęcia. Nie inaczej było także dzisiaj. Na ulicach Warszawy udało im się sfotografować Katarzynę Łaskę, Rafała Zawieruchę oraz Paulinę Krupińską, która w swojej monochromatycznej sportowej stylizacji z uśmiechem pozowała do kolejnych kadrów. Gospodyni programu tego dnia zdecydowanie postawiła na luz i włożyła na siebie obszerną wełnianą marynarkę, wygodne spodnie i jasne sneakersy. Wszystko uzupełniła sporych rozmiarów torebką w podobnym odcieniu.

Zdjęcia, które udało się zrobić, możecie zobaczyć w naszej galerii.


Katarzyna Łaska, Rafał Zawierucha

Katarzyna Łaska, Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×