Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Paula Tumala, Kasia Cerekwicka, Małgorzata Ostrowska…

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Maja Hyży, Paula Tumala, Kasia Cerekwicka, Alżbeta Lenska... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zobacz zdjęcia.

Dzisiejszego ranka program Dzień Dobry TVN ponownie nie zawiódł widzów, a prowadzący przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji. Już o godzinie 8.00 mogliśmy zasiąść przed telewizorami, by rozpocząć dzień od kubka ciepłej kawy i nowej dawki informacji z kraju i ze świata.

Ze sporą dozą uśmiechu na twarzy i dobrym humorem przywitali widzów Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Nie obyło się oczywiście bez wizyt wielu ciekawych gości. Środowe wydanie programu obfitowało w wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet.

Na wizji nie zabrakło przejmujących, ale także pokrzepiających reportaży, a przede wszystkim wciągających rozmów. Nawet deszczowe niebo nie zniechęciło zaproszonych gości do tego, by pojawili się w studiu.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Środowe wydanie programu było prawdziwą gratką dla paparazzi. Codziennie czekają oni ze swoimi aparatami na gwiazdy wychodzące ze studia, ale dzisiejsze przedpołudnie było dla nich wyjątkowo udane. Przed budynkiem pojawiło się bowiem wiele znanych twarzy.

Gwiazdy bez maseczek wysyłały mnóstwo uśmiechu w stronę obiektywów. Fotoreporterzy sfotografowali Maję Hyży i Paulę Tumalę. Każda z nich pojawiła się w studiu, by opowiedzieć o tym, jak to jest być mamą bliźniąt. Wokalistka ma dwóch 9-letnich synów, a modelka córeczki, które przyszły na świat na początku zeszłego roku. Dla każdej z nich macierzyństwo od początku było sporym wyzwaniem.

Na ulicach Warszawy przyłapano też dwie piękne 40-latki, czyli Alżbetę Lenską, która wskoczyła w elegancki komplet z ciekawym printem i krótki top, oraz Kasię Cerekwicką, która postawiła na wygodne jeansy i ponadczasowy płaszcz w beżowym kolorze.

Paparazzi zrobili również zdjęcia Małgorzacie Ostrowskiej jej synowi Dominikowi, który niedawno obchodził swoje 33. urodziny, o czym jego mama poinformowała na Instagramie. W kadrach nie zabrakło także prowadzącej, czyli Małgorzaty Ohme, oraz Bartka Jędrzejaka, który pomimo deszczowej aury dzielnie prezentował pogodę przed siedzibą śniadaniówki. Udało się też zrobić zdjęcia dziennikarce Faktów Magdzie Łucyan.

Zdjęcia wszystkich gwiazd w naszej galerii.


Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka

Katarzyna Cerekwicka

Alżbeta Lenska

Alżbeta Lenska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×