Szukaj

Piękne kobiety przed studiem DDTVN: Dominika Kulczyk, Kasia Zielińska, Małgorzata Ohme

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dzisiejsze wydanie Dzień Dobry TVN odwiedziło wiele pięknych kobiet. Jak zwykle czujni paparazzi zrobili im kilka zdjęć. My przyglądamy się ich stylizacjom.

Program Dzień Dobry TVN od kilkunastu lat bije rekordy oglądalności. Śniadaniówka okazała się wielkim hitem stacji i codziennie gromadzi przed telewizorami wierną rzeszę fanów. Widzowie tłumnie zasiadają na kanapach, a większość z nich już nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kubka kawy w ręku i porcji świeżych informacji dostarczanych przez prowadzących. W studiu nie brakuje także wizyt uwielbianych gwiazd.

Szczególnie w weekendowych wydaniach pojawia się spora liczba osób znanych z pierwszych stron gazet, które z ochotą opowiadają o nowych zawodowych projektach, ale chętnie też zdradzają to, co słychać w ich życiu prywatnym. Również w dzisiejszym odcinku nie zabrakło ciekawych gości. Na ekranie brylowały piękne kobiety.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wraz z nadejściem marca na niebie zaczęło pojawiać się sporo słońca, a temperatury wzrosły wysoko powyżej zera. Możemy się już zatem pożegnać z puchowymi kurtkami, gruby płaszczami, a rękawiczki i szaliki mogą znowu wylądować na dnie szuflady. Gwiazdy zdecydowanie też poczuły już wiosnę, a przed studiem DDTVN nie zabrakło pięknych stylizacji.

Każdy odcinek śniadaniówki to prawdziwa gratka dla paparazzi, którzy tylko czekają, by zrobić gwiazdom kolejne zdjęcia. Dzisiaj zdecydowanie nie mogli narzekać na nudę, ponieważ przed budynkiem pojawiły się same piękne kobiety. Gośćmi porannego programu były: Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Zielińska i Dominika Kulczyk. Dzisiejsze wydanie na żywo poprowadziła Małgorzata Ohme w duecie z Filipem Chajzerem.

My przyglądamy się stylizacjom gwiazd. Katarzyna Zielińska pojawiła się pod studiem i powiało duchem lat 70. Gwiazda miała na sobie garnitur z luźniejszym krojem w bazowych kolorach. Dobrało do niego wysokie szpilki i włożyła na siebie długi czarny płaszcz. W ręku trzymała też kapelusz, który uzupełniał jej ciekawą stylizację.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Reszta kobiet tego dnia zdecydowanie postawiła na luz i wygodę. Dominika Kulczyk miała na sobie jeansy, czarne botki na płaskiej podeszwie i płaszcz z ciekawym printem. Podobną stylizację z jeansami przygotowała także Małgosia Ohme, która całkowicie zrezygnowała z wierzchniego okrycia, a na szary golf włożyła jedynie ciepłą kamizelkę. Z bukietem różowych tulipanów w rękach przywoływała na myśl wiosnę.

Sonia Bohosiewicz natomiast wskoczyła w wygodny biały dres i połączyła się z widzami na czacie Dzień Dobry TVN, gdzie odpowiadała na najciekawsze pytania.

Zdjęcia z dzisiejszego dnia znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×