Gwiazdy niedzielnego wydania „DDTVN”: Natalia Szroeder, Aleksandra Szwed, Piotr Polk, Jakub Gąsowski…

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy DDTVN

Gwiazdy pojawiły się tłumnie w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. W sieci natychmiast znalazły się nowe zdjęcie paparazzi. Kto w weekendowy poranek zawitał do śniadaniówki?

Dzień Dobry TVN to program, który kilkanaście lat temu na stałe wpisał się do ramówki stacji TVN. Niewielu widzów wyobraża sobie, by w inny sposób zaczynać poranek, niż od włączenia ulubionej śniadaniówki. Prowadzący za każdym razem zapewniają im bowiem sporą dawkę nowych informacji z kraju i ze świata.

Nie brakuje porannego wydania Faktów, aktualnej prognozy pogody, ciekawostek z tętniącego życiem show-biznesu, czy wreszcie gości. Na tych ostatnich fani programu czekają najbardziej.

Na kanapach pojawiają się przedstawiciele różnych dziedzin życia i wielu specjalistów, ale też gwiazdy. Te chętnie opowiadają o nowych zawodowych poczynaniach i projektach, ale też o prywatności. W porannym programie często można usłyszeć ich zwierzenia i ciekawostki. W niedzielny poranek przed budynkiem DD TVN pojawił się spory tłum. Kto odwiedził program?

Gwiazdy niedzielnego wydania DDTVN

Weekendowe wydania programu szczególnie obfitują w odwiedziny gwiazd, które mają wówczas znacznie więcej czasu. Tak też było w niedzielnym programie, gdzie pojawiło się sporo znanych nazwisk. Na nich wszystkich przed budynkiem czekali nie tylko licznie zgromadzeni fani, którzy liczyli na autografy, ale też paparazzi. Im szczególnie zależało oczywiście na zdjęciach. Te migiem trafiły do sieci.

Niedzielne wydanie programu poprowadzili Marcin Prokop w duecie z Dorotą Wellman. Ich gośćmi byli między innymi: wokalistka Natalia Szroeder, aktor Piotr Polk, aktorka Aleksandra Szwed, muzyk Rubens, aktor Jakub Gąsowski (syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego).

Największe zainteresowanie swoim pojawieniem się w programie wzbudziła Natalia. Na wokalistkę czekały prawdziwe tłumy fanów. Ona chętnie z nimi rozmawiała, rozdawała autografy, a nawet pozowała do wspólnych zdjęć.

Zdjęcia wszystkich, którzy pojawili się w śniadaniówce zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×