Tłum gwiazd przed studiem „DDTVN”: Iza Kuna, Edyta Olszówka, Renata Gabryjelska, Magda Różczka, Anna Lewandowska…

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

W niedzielnym wydaniu DDTVN pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Studio śniadaniówki odwiedziło wiele pięknych kobiet, które zdecydowały się wesprzeć WOŚP. Jest sporo zdjęć. 

Dzień Dobry TVN to jeden z najchętniej oglądanych programów w ramówce TVN. Od kilkunastu lat niezmiennie pojawia się na antenie i nie może narzekać na brak zainteresowania widzów. W studiu każdego dnia nie brakuje bowiem ciekawych tematów i wielu gości. Zwłaszcza weekendowe wydania programu przyciągają przed telewizory sporą ilość widzów.

Nie inaczej było także w niedzielę. W programie nie zabrakło bowiem ciekawych tematów, a każdy z oglądających mógł znaleźć coś dla siebie. W porannym paśmie sporo czasu poświęcono na wspieranie Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra dla Polaków już po raz 31.

W studiu nie zabrakło także gwiazd, które tłumnie przybyły do centrum Warszawy i stawiły się przed kamerami śniadaniówki. Dzisiejsze wydanie poprowadzili Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, a kto był gościem DDTVN?

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Wizyty gwiazd w studiu Dzień Dobry TVN to zawsze dobry powód do tego, aby przed budynkiem pojawili się paparazzi ze swoimi aparatami. Tak też było w niedzielę, gdy w programie pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Wśród nich była między innymi Anna Lewandowska. Pojawienie się trenerki przed budynkiem programu przyciągnęło tłumy fanów, którzy czekali na autografy i możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

W studiu ponadto pojawiły się gwiazdy filmu Lejdis, czyli: Anna Dereszowska, Izabela Kuna, Magdalena Różczka i Edyta Olszówka. One również chciały zrobić sobie wspólną fotografię z trenerką, a wszystko pokazała filmowa Korba na swoim profilu na Instagramie.

Wyjątkowo Lejdis w pięcioosobowym składzie. Okazało się, że @annalewandowska jest wielbicielką filmu, a ja regularnie ćwiczę z jej apką, więc pamiątkowe zdjęcie było konieczne!

W programie nie zabrakło też innych znanych gości. Śniadaniówkę odwiedziła również Halinka Mlynkova z partnerem i Renata Gabryjelska. Wszystkie zdjęcia gwiazd dzisiejszego odcinka programu zobaczycie w naszej galerii pod tekstem.


Magdalena Różczka

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka

Halinka Mlynkova z partnerem

Halinka Mlynkova z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×