Szukaj

Gwiazdy jubileuszowego odcinka DDTVN: Agnieszka Dygant, Patrycja Markowska, Paweł Małaszyński

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Paulina Holtz, Agnieszka Dygant, Patrycja Markowska... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN na czas wakacji zmieniło nieco formułę. Przez dwa miesiące program był nadawany tylko w weekendy od godziny 9:00 do 11:30. Na antenie poruszano tematy związane z latem. W niedzielę wystartował kolejny sezon, w którym pojawią się nowe prowadzące.

Zamiast Kingi Rusin i Piotra Kraśko, gospodyniami śniadaniówki zostały Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, o czym poinformowano na Instagramie programu. To właśnie tam opublikowano zdjęcie, które podpisano:

Poznajcie nową parę prowadzących Dzień Dobry TVN! Do naszego zespołu dołączają @aga_wozniak_starak i @ewa_drzyzga. Powitajcie je gorąco i trzymajcie kciuki – czytamy pod zdjęciem.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Telewizyjny debiut jeszcze przed nowymi gwiazdami. Pewne jest jednak, że program świętował swój jubileusz. To już piętnaście lat, gdy wyemitowano pierwszy odcinek. W poniedziałkowym wydaniu, które poprowadzili Marcin Prokop i Dorota Wellman, nie brakowało gwiazd.

Wśród nich była m.in. Agnieszka Dygant i Paweł Małaszyński. Aktorzy wspominali kultowe seriale nagrane w 2005 roku. Oprócz aktorów na antenie gościła także Patrycja Markowska, która nie tylko zaśpiewała, ale rozmawiała o muzyce. Gdy nagranie dobiegło końca, dodała nowy post na Instagramie. W podpisie złożyła życzenia ekipie śniadaniówki z okazji jubileuszu:

Dziś 15 urodziny obchodzi program Dzień Dobry TVN! Lubię ten program za spotkania z fajnymi, ciekawymi ludźmi, za ich klasę, super prowadzących i za muzykę, którą od lat prezentują. Mam nadzieję, że niedługo uda nam się zagrać dla Was również nowy singiel, który już kończymy nagrywać! Sto lat

W programie zagościła także Paulina Holtz, która przed aparatami paparazzi pozowała  w przepięknej, zielonej sukni.

Zdjęcia w galerii.


Paulina Holtz - gwiazdy w DDTVN

Paulina Holtz - gwiazdy w DDTVN

Paulina Holtz - gwiazdy w DDTVN

Paulina Holtz - gwiazdy w DDTVN

Paulina Holtz - gwiazdy w DDTVN

Paulina Holtz - gwiazdy w DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×