Gwiazdy porannych programów: Mariola Bojarska-Ferenc, Majka Jeżowska, Jan Holoubek

Gwiazdy programów śniadaniowych

Gwiazdy programów śniadaniowych

Mariola Bojarska-Ferenc, Majka Jeżowska, Jan Holoubek... Gwiazdy pojawiły się przed studiami Dzień Dobry TVN i Pytanie na śniadanie. Na jakie stylizacje postawiły?

Programy telewizji śniadaniowej są chętnie oglądane przez widzów. Szczególną popularnością cieszą się wydania weekendowe. Producenci robią co w ich mocy, by pojawiały się interesujące tematy. Zapraszają więc ciekawych gości, wśród których nie brakuje gwiazd. Chociaż w czasie epidemii koronawirusa w Polsce większość rozmów prowadzono online, to teraz restrykcje zostały zniesione i znane osoby, chętnie odwiedzają studio.

Gwiazdy w porannych programach telewizji

W sobotę przed studiami Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN pojawiła się cała plejada gwiazd. Paparazzi przed budynkiem śniadaniówki przyłapali m.in. Mariole Bojarską-Ferenc, która zna sekrety urody i wie, co zrobić, by wyglądać dobrze w każdym wieku. Gwiazda jest członkiem najważniejszych światowych organizacji fitness IDEA Health and Fitness Association i International Chiropractor’s Association, reprezentowała Polskę na międzynarodowych kongresach dotyczących rozwoju fitness m.in. w 2007 w USA.

Paparazzi przyłapali ją, jak zwykle, w świetnej formie. Pojawiła się przed studiem ubrana w mini sukienkę z dwurzędowym zapięciem. Talię podkreśliła paskiem od Christiana Diora. W dłoń chwyciła torebkę również z tego samego domu mody. Model z haftowanym płótnem kosztuje około 2 tysiące złotych. Stylizację uzupełniła butami na wysokiej szpilce. Jej szczupłe nogi zachwyciły fotoreporterów.

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Oprócz niej sfotografowano także Jana Holoubka, syna znanej aktorskiej pary – Magdaleny Zawadzkiej i Gustawa Holoubka. Pojawił się cały w dżinsowej stylizacji. Wybrał zdecydowanie casualowy look i prezentował się w nim doskonale. Do studia wszedł ubrany w maseczkę przeciwwirusową.

Jan Holoubek

Jan Holoubek

Paparazzi udało się także uchwycić Majkę Jeżowską, która pozowała do zdjęć z uśmiechem. Gwiazda niedawno miała w rodzinie ważną uroczystość. Jej ukochany syn ożenił się z wybranką serca. Piosenkarka pojawiła się dziś również w stylizacji utrzymanej w kolorach niebieskich. Dla przełamania całości założyła na szyję różowy, ozdobny wisiorek z frędzelkami. Całość uzupełniła torebką w panterkę.

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska

Kto jeszcze pojawił się przed studiem? Zobaczcie w galerii.


Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×