Szukaj

Gwiazdy śniadaniówek na celowniku paparazzi. Beata Tadla w obcisłej mini przyćmiła młodsze koleżanki. Co za ciało!

Beata Tadla, Tomasz Wolny, Małgorzata Tomaszewska... Gwiazdy porannych programów Onet RanoPytanie na śniadanie, zostały przyłapane przez fotoreporterów. Zdjęcia obiegły media.

Poranne programy cieszą się sporą popularnością wśród widzów i słuchaczy. Pomagają w przyjemny sposób rozpocząć dzień, towarzyszą podczas porannej kawy, a także w drodze do pracy, czy na inne zajęcia. Widowiska i słuchowiska są z odbiorcami niemal cały czas, pora roku nie ma tutaj znaczenia.

Gwiazdy porannych programów: Tadla, Wolny, Tomaszewska

Programy emitowane skoro świt to nie tylko zaproszeni goście, ale też dobrze przygotowani prowadzący, którzy w ciekawy sposób potrafią poprowadzić rozmowę. Często przed studiem na gwiazdy czekają fotoreporterzy, którzy chcą im zrobić pamiątkowe zdjęcia. Nie inaczej było w poniedziałek.

Tuż o poranku udało się złapać Beatę Tadlę, prowadzącą Onet Rano, która do ekipy dołączyła w marcu. Gwiazda bardzo cieszy się z tego zawodowego wyzwania:

Uwielbiam wyzwania! Jazda samochodem z jednoczesnym skupieniem na gościu, rozmowie, na trasie jest taką formą dziennikarską, jakiej jeszcze nie próbowałam. Jestem tego bardzo ciekawa, a jednocześnie arcyszczęśliwa, że dołączę do tak niezwykłego zespołu profesjonalistów – komentowała dziennikarka w rozmowie z Onetem. 

Od tego momentu minęło kilka tygodni. Tadla z zaangażowaniem prowadzi rozmowy z gośćmi. Nie inaczej było w poniedziałek, gdy rozmawiała z Beatą Nowicką. Gdy wywiad dobiegł końca, dziennikarka cierpliwie pozowała do zdjęć paparazzich. W niebieskiej kreacji przyćmiła młodsze koleżanki. Wyglądała idealnie.

Cierpliwości w pozowaniu nie brakowało też prowadzącym Pytanie na śniadanie. Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Wolny, gdy tylko zeszli z anteny, przez kilka minut uśmiechali się przed obiektywami. Podobnie jak Celina Statkiewicz, która przystanęła na moment i prezentowała swoje wdzięki przed aparatem.

Zdjęcia w galerii.


Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Celina Statkiewicz - gwiazdy porannych programów

Celina Statkiewicz - gwiazdy porannych programów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×