Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Małgorzata Socha, Julia Kamińska, Monika Olejnik…

Gwiazdy piątkowego wydania Dzień Dobry TVN

Gwiazdy piątkowego wydania Dzień Dobry TVN

Małgorzata Socha, Anna Wendzikowska, Julia Kamińska, Monika Olejnik... Gwiazdy w piątkowy poranek pojawiły się w studiu Dzień Dobry TVN. Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Zadebiutowała w wieku osiemnastu lat w serialu Złotopolscy. Później zdecydowała nieco podszkolić swoje umiejętności aktorskie na Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2003 roku zaczęła pracę w Teatrze Telewizji, wcielając się w sztuce w tytułową Ankę.

Przełom nastąpił, gdy dołączyła do obsady serialu Na wspólnej. Od tamtej pory nie może odpędzić się od zawodowych propozycji. Regularnie pojawia się w kolejnych produkcjach. Zagrała m.in. w filmach i serialach: Och, Karol 2, Śniadanie do łóżka, Wkręceni 2, BrzydUla czy Prosto w serce. Niedawno weszła także na plan kolejnego sezonu Przyjaciółek, który zostanie wyemitowany już wiosną.

Aktorka mimo napiętego grafiku znajduje czas na życie prywatne. W wieku nastoletnim, poznała swojego obecnego męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Owocem ich miłości są dzieci: Zosia, BasiaStanisław.

Gwiazda nie zwalnia tempa. W piątkowy poranek wpadła do studia Dzień Dobry TVN. Prowadzący dzisiejsze wydanie – Marcin Prokop i Dorota Wellman, wyglądali na zadowolonych obecnością Małgorzaty. Na Instagramowym profilu programu porannego pojawiło się ich zdjęcie z podpisem:

Niespodziewany gość w kuchni? Małgosia Socha może nas tak zaskakiwać codziennie.

Gwiazdy piątkowego wydania Dzień Dobry TVN. Kto się pojawił?

Małgorzata Socha została sfotografowana pod siedzibą studia Dzień Dobry TVN. Gwiazda zadała szyku. Tego dnia ubrała długie jeansy, z delikatnie rozszerzającą się ku dołowi nogawką. Do nich dobrała szary sweterek i czarną puchową kurtkę. Całość uzupełniła grubym szalikiem. Ze studia wyszła w towarzystwie Rafała Zawieruchy, z którym czule żegnała się na parkingu.

Uwagę fotoreporterów przyciągnęła też Anna Wendzikowska, która postawiła na zwiewną stylizację. Ubrała się w niebieską sukienkę z motywem liści. Na nią zarzuciła płaszcz w tym samym kolorze. Sięgnęła również po szpilki oraz torebkę, które idealnie wkomponowały się w całość.

Oprócz wymienionych osób, przed studiem Dzień Dobry TVN przyłapano takie osoby jak: Julia Kamińska, Monika Olejnik, Ewelina Rydzyńska.

Zdjęcia dostępne są w naszej galerii.


Małgorzata Socha | fot. AKPA

Małgorzata Socha | fot. AKPA

Małgorzata Socha i Grzegorz Zawierucha | fot. AKPA

Małgorzata Socha i Grzegorz Zawierucha | fot. AKPA

Małgorzata Socha i Grzegorz Zawierucha | fot. AKPA

Małgorzata Socha i Grzegorz Zawierucha | fot. AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×