Gwiazdy niedzielnego wydania „Dzień Dobry TVN”: Anna Kalczyńska, Magda Gessler z ojcem, Natalia Szroeder…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN: Anna Kalczyńska, Magda Gessler, Martyna Wojciechowska... Kto jeszcze pojawił się w śniadaniówce? Zobaczcie zdjęcia paparazzi. 

Dzień Dobry TVN, to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Śniadaniówka jest emitowana codziennie od kilkunastu lat i za każdym razem gromadzi przed telewizorami ogromną liczbę fanów. W porannym pasmie nie brakuje wielu ciekawych tematów, które przyciągają przed szklany ekran. Każdy z widzów zdecydowanie znajdzie tam coś dla siebie. W kolejnych wydaniach pojawiają się porady prawne, tematy związane z rodzicielstwem, smaczne kulinarne przepisy, serwisy informacji, pogody, czy reportaże z kraju i świata.

W programie nie brakuje też wizyt gwiazd. Zwłaszcza weekendowe odcinki sprawiają, że znani i lubiani chętnie odwiedzają słynne kanapy. Tak też było w niedzielny poranek, gdy przed budynkiem stacji TVN pojawiło się sporo znanych nazwisk. Sprawdźcie, kto odwiedził program.

Gwiazdy niedzielnego wydania DDTVN

W niedzielny poranek widzów stacji TVN przywitała Anna Kalczyńska w duecie z Andrzejem Sołtysikiem. W proramie pojawiła się między innymi Magda Gessler z ojcem- Mirosławem Ikonowiczem. Mężczyzna w tym tygodniu świętował swoje 90. urodziny. Razem córką opowiedzieli o tym pięknym jubileuszu. Było widać, że mężczyzna pomimo słusznego wieku nadal jest w doskonałej formie i ma mnóstwo energii. Wcześniej restauratorka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z urodzinowej imprezy, którą urządziła dla swojego taty U Fukiera.

DDTVN odwiedziła również Natalia Szroeder, która opowiedziała o nowej płycie Pogłos. Ponadto w programie pojawiła się też Martyna Wojciechowska. Dla paparazzi była to świetna okazja do zrobienia gwiazdom kolejnych zdjęć. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak zaprezentowali się znani i lubiani. Magda Gessler, jak zwykle nie zawiodła i postawiła na bardzo oryginalną i barwną stylizacją, którą zdecydowanie przegoniła pochmurną jesień. Gwiazda z uśmiechem pozowała do kolejnych ujęć. A Mirosław Ikonowicz ze studia wyszedł z pięknym urodzinowym bukietem kwiatów.


Magda Gessler

Magda Gessler

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Mirosław Ikonowicz

Mirosław Ikonowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×