Tłum gwiazd imprezował na zamkniętej gali 25-lecia TVN: Joanna Krupa, Sylwia Bomba, Magda Cielecka… Paparazzi mieli wszystkich na celowniku w najlepszych momentach

Gwiazdy na 25-leciu TVN

Gwiazdy na 25-leciu TVN

Stacja TVN hucznie świętuje swoje 25-lecie. Dla swoich gwiazd zorganizowała zamkniętą imprezę, na której pojawiła się śmietanka towarzyszka show-biznesu. Przed budynkiem czekali na nich paparazzi. Kto się pojawił?

Stacja TVN świętuje w tym roku 25 lat swojej działalności. Komercyjny nadawca przez lata obecności w branży sprawił, że ma już ugruntowaną pozycję, a widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, by zobaczyć, co proponuje aktualna ramówka.

Nie brakuje tam seriali, rozrywki i najświeższych informacji. Do największych hitów należą: serial Na Wspólnej, poranny program Dzień Dobry TVN, czy talent show Mam Talent. Na ekranie od dekady królują też prowadzone przez Magdę Gessler Kuchenne rewolucje.

Na przestrzeni lat stacja wylansowała wiele gwiazd, wśród nich jest między innymi Małgorzata Rozenek, która nie traci na popularności, czy chociażby Joanna Krupa, która od samego początku pojawia się jako prowadząca i jurorka w programie Top Model. Nic więc dziwnego, że sukces stacji znani i lubiani chętnie uczcili wspólnie. Na zamkniętej imprezie bawiła się plejada gwiazd.

Gwiazdy na zamkniętej imprezie świętują 25 lat TVN-u. Zdjęcia paparazzi

TVN rozpoczął nadawanie dokładnie 3 października 1997 roku, a od tamtej pory niesamowicie rozwinął swoją działalność. Aktualnie jest jedną z najchętniej oglądanych stacji komercyjnych w kraju, a ten sukces gwiazdy uczciły na zamkniętej imprezie.

W czwartek tłumy zebrały się, by razem świętować, co było też konkurencją dla Polsatu, który kilka dni wcześniej zorganizował galę z okazji 30-lecia. Show skradła Julia Wieniawa, która na afterparty nie rozstawała się z Nikodemem Rozbickim. W ten sposób para potwierdziła nieoficjalnie, że do siebie wróciła.

TVN w przeciwieństwie do Polsatu nie zdecydował się na transmisję swojej imprezy, ale wiadomo, że nie zabrakło tam nie tylko gwiazd, ale też muzycznych atrakcji. Dla gości zaśpiewali między innymi Dorota Gardias i Ralph Kamiński.

Przed budynkiem, gdzie odbyła się impreza pojawili się też paparazzi, którzy zrobili kilka zdjęć, wychodzącym z zabawy gwiazdom. Możemy zobaczyć na nich: roześmianą Joannę Krupę w towarzystwie bizneswoman Justyny Bulińskiej, nieco zagubioną Sylwię Bombę, Sonię Bohosiewicz, puszczającego „dymka” Bartosza Gelnera z Magdaleną Cielecką. Pojawił się też uwielbiany przez widzów serwisów informacyjnych dziennikarz – Wojciech Bojanowski.

Wszystkie zdjęcia, które udało się zrobić paparazzi, znajdziecie w naszej galerii.


Sylwia Bomba - impreza TVN

Sylwia Bomba - impreza TVN

Sylwia Bomba - impreza TVN

Sylwia Bomba - impreza TVN

Joanna Krupa z menadżerką i bizneswoman Justyną Bulińską- impreza TVN

Joanna Krupa z menadżerką i bizneswoman Justyną Bulińską- impreza TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×