Szukaj

Gwiazdy promują festiwal w Sopocie: Julia Wieniawa, Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska, Paweł Domagała

Drugi dzień Polsat Superhit Festiwal wystartował. Choć emocje po wczorajszych fenomenalnych występach takich gwiazd jak Michał Szpak, czy Agnieszka Chylińska jeszcze nie opadły, stacja szykuje kolejną petardę. Już dziś wieczorem Radiowy Przebój Roku i debiut Wieniawy w roli prowadzącej! A jak gwiazdy koncertu zaprezentowały się rano na ściance? 

Polsat Superhit Festiwal to wspaniałe muzyczne wydarzenie w naszym kraju. Otwiera ono festiwalowy sezon w Polsce, a do Sopotu zjeżdżają się największe sławy sceny muzycznej. Wczoraj na ściance zapozowali wszyscy prowadzący tj.: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Maciej Rock, czy debiutująca w tej roli Julia Wieniawa.

Podczas pierwszego dnia swój koncert dali m.in Michał Szpak, który przebierał się kilka razy, czy Agnieszka Chylińska, która świętowała 25-lecie kariery muzycznej. I choć emocje po ich spektakularnych show jeszcze nie opadły, gwiazdy szykują się na kolejny wieczór.

Już dziś w Operze Leśnej obędzie się koncert pt. Radiowy Przebój Roku. Dziesięć artystów zaśpiewa swoje piosenki, które w zeszłym roku grane w stacjach radiowych były najczęściej. Wśród szczęśliwców znaleźli się m.in: Sarsa, Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska, czy Margaret. Zanim jednak poznamy wyniki, rano gwiazdy wieczornego show odwiedziły studio festiwalowe, które o godzinie 10.00 można było oglądać na żywo w telewizji Polsat. Na ściance pojawili się m.in Zenek Martyniuk, Paweł Domagała, Julia Wieniawa, Laura Mancewicz, czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

Przejrzycie galerię i pamiętajcie by włączyć Polsat po godzinie 20:00!

To była prawdziwa petarda! Edyta Górniak i Reni Jusis zaszalały razem na jednej scenie! Co tam się działo! [WIDEO]

Agnieszka Chylińska w urodzinowym szale narobiła niezłego dymu w Sopocie! Wystrzeliła ze szczerym wyznaniem dotyczącym jej męża! [WIDEO]

Michał Szpak w Sopocie zakasował wszystkie gwiazdy! Przebierał się kilka razy! Jego kolorowy płaszcz przejdzie do historii! [WIDEO]


Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Zenek Martyniuk - Polsat Superhit Festiwal 2019

Zenek Martyniuk - Polsat Superhit Festiwal 2019

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - Polsat Superhit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×