Szukaj

Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

Zdjęcie (1) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[1/7] Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Zdjęcie (2) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[2/7] Jennifer Aniston ducks out of her 50th birthday party through a throng of friends and into a waiting car in Los Angeles, California. The 'friends' star was seen leaving the Sunset Tower hotel around 1am after spending the night celebrating with her famous friends - including ex-husband Brad Pitt. Pictured: World Rights,

Zdjęcie (3) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[3/7] Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Zdjęcie (4) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[4/7] Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Zdjęcie (5) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[5/7] Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Zdjęcie (6) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[6/7] Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

Zdjęcie (7) Impreza z okazji 50 urodzin Jennifer Aniston pękała w szwach od gwiazd! Zjechało się tam chyba całe Hollywood!

[7/7] Gwiazdy na urodzinach Jennifer Aniston

×